Rozhovor: Stanislav Koleno o EPT Londýn!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor: Stanislav Koleno o EPT Londýn!

Odoslaťod admin 08 Okt 2011 18:10

Diskusia k článku: Rozhovor: Stanislav Koleno o EPT Londýn!

Len pred pár dňami sa skončil Main Event EPT v Londýne, na ktorom sa darilo aj našim hráčom z Česka a Slovenska. Najďalej zo Slovákov sa dostal Stanislav Koleno, ktorý skončil na peknom 43. mieste a odniesol si £13,000. Aké sú Stanove pocity a dojmy po tomto turnaji sa dozviete v nasledujúcom rozhovore. Na EPT si figuroval ako P****Stars kvalifikant. Aká to bola kvalifikácia?Buschle: Išlo o £700 kvalifikáciu cez P****Stars. S akými cieľami si išiel na EPT?Buschle: Čo sa týka pokru, asi ako u každého hlavný cieľ je vyhrať. Samozrejme pri MTT variance je to skôr sen ako cieľ a ja osobne som si skôr dával ciele čiastkove podľa toho, v akej situácii som sa práve nachádzal. Prvý cieľ bolo hrať dobre, druhý dostať sa do ITM, takže okolo bubliny dávať viac pozor a nepúšťať sa do nejakých divokých 3bet spotov a postflop tricky plays. No a keď už sme si pekne zatlieskali po vstupe do ITM, snažil som sa opäť hrať čo najlepšie.Navyše nikdy som nebol v Londýne a myslel som si, že “pinknutím” tejto kvalifikacie by som asi nič nepokazil, naopak, mohla by to byť pekná dovolenka s manželkou spojená s pokrovým turnajom. Reportéri zahraničných médií si ťa priveľmi nevšímali. Mal si nejaké zaujímavé momenty alebo ruky počas tých štyroch dní?Buschle: Bol to môj druhý live turnaj a musím priznať, že komfort v čase, keď sa mi pri väčšom pote alebo alline pri hlave...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!