Igor "Démon" Panák

Diskusia o pokrových hráčoch.

Igor "Démon" Panák

Odoslaťod TomMolivan 10 Okt 2011 12:55

V týchto pokerportalovských reportoch z Blavy som si viackrát všimol, že sa daného turnaja alebo cash game zúčastnil aj Igor Panák, čiže je očividne živý a zdravý. Napriek tomu s ním neexistuje žiaden rozhovor, ani na tému jeho výhry (snáď ma pamäť neklame), ale hlavne na tému jeho high stakes bustnutia, ako to?

Ani len v diskusiách na fórach sa nikdy nikde neobjavil nikto, kto sa s ním o tom bavil a má pre nás nejaké informácie o tom, čo mu behalo hlavou po celý ten čas. To sa ho akože nikto, keď ho stretne na turnaji na tieto veci nikdy nepýta? Alebo sa Démon vždycky tvári, že sa nič nestalo?

Čakal by som, že toho budú plné fóra.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod hegides 10 Okt 2011 13:08

.ja mam celkom vtipnu prihodicku z minulomesacneho doxxbetu ked uz sme sedeli na FT a z hry nas vyrusilo demonove masivne "yess!"- vsetci sme sa nanho otocili a demon od rulety iba ze "nula".. :D

..kazdopadne nejaky rozhovor s nim o tom highstakes dobrodruzstve by bol urcite velmi zaujimavy, aj ci stihol nieco vybrat pred black friday atd.. :)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod ramzey 10 Okt 2011 16:53

Pozitiva tohto rozhovoru by boli ake?
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod TomMolivan 10 Okt 2011 17:00

No mňa osobne by vcelku zaujímalo, s čím do toho šiel, ako vyzerala jeho daily routine v čase, keď sa musel vysporiadávať s -XXk dňami, či fakt dúfal, že sa to otočí atď. atď.

Neviem, čo z toho sa dá nazvať pozitívom, ale vzhľadom na to, že je to biggest monkeyish story na Slovensku mi príde až šokujúce, že o tom nikto nič.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod sudden 10 Okt 2011 17:08

TomMolivan napísal:No mňa osobne by vcelku zaujímalo, s čím do toho šiel, ako vyzerala jeho daily routine v čase, keď sa musel vysporiadávať s -XXk dňami, či fakt dúfal, že sa to otočí atď. atď.

Neviem, čo z toho sa dá nazvať pozitívom, ale vzhľadom na to, že je to biggest monkeyish story na Slovensku mi príde až šokujúce, že o tom nikto nič.


najjednoduchsie vysvetlenie imo je, ze o tom proste nechce rozpravat, to musia vediet ludia, ktori sa s nim dobre poznaju
samozrejme by to bol zaujimavy rozhovor, a som presvedceny, ze napriklad tu by to bola urcite najcitanejsia vec za velmi dlhu dobu :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod TomMolivan 10 Okt 2011 17:18

Hej, to je samozrejme možné a aj dosť pravdepodobné, šak ja som skôr hlavne myslel random ľudí, čo ho poznajú alebo sa s ním stretli. Príde mi divné, že Démon o tom svojom shote nikomu nepovedal ani slovo, že sa tu nikto taký neobjavil.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod Mlachi 10 Okt 2011 17:19

No tiez by som si precital taky rozhovor. :spax: Co mu prebiehalo hlavou,ked to vyhral,ked to zas prehral :P atd
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod palo1973 10 Okt 2011 17:31

mal si to napisat skor,v sobotu bol v concorde,by som ho poziadal o rozhovor.........ale vazne,je celkom zjavne,ze to moc rozmazavat nechce,avsak aj tak o tom cela komunita vie,ja osobne ho nepoznam,ale podla vysledkov je kompetentny mtt hrac,to znamena,ze by mohol vediet,ze ked trafi par turnajov nemoze porazat PLO profikov ako schnbl0r ci tsubi ci ini,ktori maju odohrane miliony hand
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod A_Rimmer 10 Okt 2011 17:31

TomMolivan napísal:Hej, to je samozrejme možné a aj dosť pravdepodobné, šak ja som skôr hlavne myslel random ľudí, čo ho poznajú alebo sa s ním stretli. Príde mi divné, že Démon o tom svojom shote nikomu nepovedal ani slovo, že sa tu nikto taký neobjavil.


Imho ziadny demon neexistuje, je to len nastrcena marketingova figurka fulltiltu, sluziaca na nalakanie novych fishiek. :lol2:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Igor "Démon" Panák

Odoslaťod yegon 10 Okt 2011 17:50

A_Rimmer napísal:
TomMolivan napísal:Hej, to je samozrejme možné a aj dosť pravdepodobné, šak ja som skôr hlavne myslel random ľudí, čo ho poznajú alebo sa s ním stretli. Príde mi divné, že Démon o tom svojom shote nikomu nepovedal ani slovo, že sa tu nikto taký neobjavil.


Imho ziadny demon neexistuje, je to len nastrcena marketingova figurka fulltiltu, sluziaca na nalakanie novych fishiek. :lol2:


a jeho marketingove posolstvo je:

hrajte poker - u nas mozete prehrat rodinny dom behom par dni :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Ďalšia

Naspäť na Hráči pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!