Najlepšie pokrové ruky V.

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Najlepšie pokrové ruky V.

Odoslaťod admin 18 Okt 2011 13:12

Diskusia k článku: Najlepšie pokrové ruky V.

Prinášame vám už piatu časť najlepších pokrových rúk. Dnes si prečítate o neuveriteľnej ruke s otočenými kartami, neprajníkov Phila Helmutha určite poteší badbeat na jeho adresu a okrem iného vám ukážeme aj ako prehrať ruku, v ktorej ste trafili štvoricu deviatok. Zatemnenie mysle AlfredaRuka, ktorou začneme, by sa dala nazvať - Zatemnenie mysle. Inak sa asi ani počínanie hráča menom Alfredo v Španielskej pokrovej televíznej show nedá nazvať. Za stolom panovala uvoľnená atmosféra, ktorá mala za následok nasledujúcu neuveriteľnú ruku. Vicente otvoril s %Ac% %Jc% na 300 pri blindoch 50/100. Hráči za ním zložili a Vicente mysliac, že pot je jeho, otočil karty a načiahol sa po žetónoch. Rýchlo ho však zastavil dealer, s tým, že v hre je ešte jeden hráč, a to spomínaný Alfredo. Ten si našiel pod rukou %9c% %9d% a dorovnal, vidiac súperove karty! Flop prišiel %9s% %2c% %Js% a Alfredo so setom vsadil 200. Vicente s top párom, vediac, že súper vidí jeho karty navýšil. Alfredo minraisol na 1200 a Vicente dorovnal! Turn %Jh% ešte viac zamotal akciu. Alfredo s fullhousom vsadil 2000. Vicente napriek tomu, že vedel, že súper jeho karty vidí dorovnal! To však ešte zďaleka nebolo všetko. River %2s% totiž priniesol Vicentemu fullhouse. Alfredo checkol a Vicente s fullhousom pochopiteľne vsadil. Alfredo ale nefoldol, ako by každý očakával, ale s nižším fullhousom zahlásil all-in 4,275! ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Najlepšie pokrové ruky V.

Odoslaťod Magnus 18 Okt 2011 14:55

Zaujimave 2 ruky som videl na terajsom WSOP. Cheapleader Laborda prehral v 2 rukach vsetky svoje cipy s Gianettim, ked prehral runner runner second nuts flush a nuts flush vzdy proti fullhousu. Coooool.

Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Najlepšie pokrové ruky V.

Odoslaťod aNdr3Jo 18 Okt 2011 15:57

Magnus napísal:Zaujimave 2 ruky som videl na terajsom WSOP. Cheapleader Laborda prehral v 2 rukach vsetky svoje cipy s Gianettim, ked prehral runner runner second nuts flush a nuts flush vzdy proti fullhousu. Coooool.


tez som to pozeral vcera a len som krutil hlavou nad prvou rukou...ten druhy by som poslal asi aj ja :)

respect pred Antonom Makievskiym ktory 4bet shovol s 96s :)
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: Najlepšie pokrové ruky V.

Odoslaťod WolfiKxx 18 Okt 2011 17:29

Poldi ten Max Heinzelmann a Shaun Deeb nebolo v na wsop 2009 ale 2011 ;)

clanok potesil pobavilo to s Hellmuthom :D

Za tento príspevok od WolfiKxx poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!