Osobnosti východu: Rozhovor s Richardom ‘Jánošíkom’ Bombom (

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Osobnosti východu: Rozhovor s Richardom ‘Jánošíkom’ Bombom (

Odoslaťod admin 24 Okt 2011 21:47

Diskusia k článku: Osobnosti východu: Rozhovor s Richardom ‘Jánošíkom’ Bombom (2.časť)

Minulý týždeň sme vám priniesli prvú časť rozhovoru s Richardom Bombom, ktorá bola venovaná hlavne Festivalu piatich miest. Dnes vám prinášame druhú časť rozhovoru, v ktorej sa dozviete o tom ako vznikla jeho prezývka, prečo ho tak očaril Rozvadov, no viac už v druhej časti nášho rozhovoru…Všetči dobre poznáme postavu Juraja Jánošíka, ale prezraď prosím ťa naším čitateľom ako si sa dostal k tejto prezývke? Je to náhoda, alebo sa aj ty riadiš heslom: “Bohatým brať a chudnobným dávať.”? Jánošík: V mojích pokrových začiatkoch som si myslel, že treba hrať hlavne proti hráčom s veľkými stackmi, pretože práve proti nim sa dá poriadnie nachipovať. Väčšinu hier som proti nim vyhral, pretože som hrával výhradne silné kombinácie a po netrafenom, prípadne slabo trafenom flope, som svoje karty jednoducho zahodil. Pri výbere štartovacej kombinácie som bol veľmi úzkostlivý. Vtedy som neprikladal žiadnu váhu tomu, že práve konfrontácia s veľkými stackmi ma môže stáť turnajový život. Naproti tomu pri hre proti viacerým súperom s "malými" stackmi som väčšinou o žetóny prichádzal. Takže ako si povedal už v úvode, bol som takým Jánošíkom so všetkým, čo k tomu patrí.. Až neskôr som si uvedomil, že problém bol v mojej hre. Hry s veľkými stackmi sa odohrávali obvykle v dvoch hráčoch (ja a súper), zatiaľ čo ostatné hry boli typu “family pot”. A z toho...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22216
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!