Kvalifikujte sa na GSOP Live Tour Praha za $1.05!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Kvalifikujte sa na GSOP Live Tour Praha za $1.05!

Odoslaťod admin 24 Okt 2011 12:27

Diskusia k článku: Kvalifikujte sa na GSOP Live Tour Praha za $1.05!

Získajte na B**n Pokri balíček v hodnote $3,600 a zahrajte si poker s kvalitnými hráčmi o skvelé výhry! 100 balíčkov garantovaných! Už sme nejedenkrát načrtli, že v Prahe sa počas decembra uskutoční hneď niekoľko skvelých live turnajov. Jedným z nich bude aj Grand Series of Poker, ktorý sa uskutoční v nádhernom hoteli Corinthia.

Vďaka B**n Pokru naň môžete získať balíček, ktorý vám zabezpečí okrem účasti v turnaji aj ubytovanie v hoteli a ďalšie finančné injiekcie. Balíček v hodnote $3,600 obsahuje:
- buy-in $1,500+$150 do main eventu GSOP Live Praha,
- ubytovanie v hoteli Corinthia v hodnote $1,200 počas celého turnaja,
- $700 na cestovné náklady a vreckové.
Termín podujatia je 7.12. až 12.12.2011.

Len dodáme, že kvalifikácie začínajú už od $1.05! Turnajová štruktúra:

Podmienky účasti:
1. Výhercovia balíčka GSOP Live musia mať najmenej 18 rokov.
2. Všetci účastníci musia podpísať a vrátiť kópiu zmluvy o B**n live podujatí (B**n Live Event Contract).
3. Výhry nie je možné vyplatiť v hotovosti alebo postúpiť ich tretím osobám. Iba užívateľ, ktorý sa kvalifikoval na podujatie sa smie zúčastniť (viacnásobné kontá nie sú povolené).
4. Spôsob a trvanie promočnej akcie môžu byť kedykoľvek odvolané alebo...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Kvalifikujte sa na GSOP Live Tour Praha za $1.05!

Odoslaťod grulo 24 Okt 2011 17:17

Neviete mi povedat ci sa ten balicek do Prahy da vymenit aj za ine podujatie GSOP napr. v Salzburgu?
Viem, ze tam je napisane, ze sa to neda, ale dostal som info od viacerych hracov, ktory balicek vyhrali na inej herni (RedKings,PokerIdol) ale rovnakom networku "OnGame" ze to mozne vraj je.

Dakujem.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Kvalifikujte sa na GSOP Live Tour Praha za $1.05!

Odoslaťod admin 24 Okt 2011 17:34

grulo napísal:Neviete mi povedat ci sa ten balicek do Prahy da vymenit aj za ine podujatie GSOP napr. v Salzburgu?
Viem, ze tam je napisane, ze sa to neda, ale dostal som info od viacerych hracov, ktory balicek vyhrali na inej herni (RedKings,PokerIdol) ale rovnakom networku "OnGame" ze to mozne vraj je.

Dakujem.


To ti budu vediet najlepsie povedat priamo v Bwine, skus napisa na ich support ;)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Kvalifikujte sa na GSOP Live Tour Praha za $1.05!

Odoslaťod grulo 24 Okt 2011 22:30

OK dik, ja som len myslel ci tu nemate dakeho ich zastupcu, manazerika, affilata co by vedel viac ktomu.
Dokonca aj na ofiko stranke GSOPlive som sa docital, ze je mozne package preniest ale cisto len buy in asi to tak vyzera.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!