Stratégia pre hru Omaha High-Low (10. časť): Hra s kartami z

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Stratégia pre hru Omaha High-Low (10. časť): Hra s kartami z

Odoslaťod admin 26 Okt 2011 10:07

Diskusia k článku: Stratégia pre hru Omaha High-Low (10. časť): Hra s kartami z Top 10, praktické príklady (začiatočníci – cash game)

Úspech každého hráča závisí od správneho rozhodnutia sa v konkrétnej situácii. Aj preto si teraz popíšeme pár hier, ktoré som hral a ukážeme si na nich chyby, ktorých som sa dopustil. All-in preflop a strata stacku
Táto hra sa mi stala ešte zo začiatku mojej pokrovej kariéry. Bola to hra pri limite stávok PL OHL10 6 max. Sedeli sme pri stole šiesti a mne na UTG prišlo %Ah%-%2h%-%3d%-%4c%. Keďže som hovoril ako prvý, raisol som pot a čakal som čo sa udeje. Joe na butone navýšil o pot a Bob na veľkom blinde to dorovnal. Vtedy som urobil veľkú chybu v tejto hre a znovu som navýšil o pot. Keďže Joe znovu moju stávku navýšil a Bob zahodil, dostali sme preflop do all-inu. 1. Nikdy nechoďte na flop z otvorenými kartami ak nemáš na ruke A-A-2-x. 2. Ak príde vysoký board, ste vo väčšine prípadov porazení Stalo sa presne to čo sa dalo čakať a na board prišlo %Ac%-%5c%-%5s%-%Td%-%Jd%. V tej chvíli mi bolo jasné, že som prehral. Porážal som iba karty typu (2-3-4-x, K-K-2-3, A-2-3-3, karty s malými pármi po 9-9). Karty sa odkryli a Joe ukázal %As%-%Ad%-%2d%-%Ks%. Aj keď som túto hru zahral zle, dá sa ju nazvať „pasca“. Na flope ste uväznení v spleti veľkého draw a máte aj top-pair. No čo sa týka hry, môžete už dávno byť bez šance na výhru celého potu. All-in preflop a hot-run Jedna z mojich pamätných hier sa udiala nie až tak dávno a dá sa na nej demonštrovať skoro všetko....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22215
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!