Pokrové talizmany, povery a rituály (3.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Pokrové talizmany, povery a rituály (3.časť)

Odoslaťod admin 29 Okt 2011 10:31

Diskusia k článku: Pokrové talizmany, povery a rituály (3.časť)

V tejto časti sa budeme venovať skôr rituálom a poverám. Veľa hráčov, ktorí hrajú online, pred tým ako zasadnú pred monitor, vykonajú rituály, pri ktorých sa ide rozum zastaviť. Patríte medzi nich ?

Máte pri online hre obľúbený nápoj, tričko, alebo pozeráte pri hre dobrý film, či vykonávate inú činnosť, ktorá vám pomôže sústrediť sa? Ak je vaša odpoveď „áno“, dá sa povedať, že ste aj vy súčasťou pokrového sveta rituálov. Jeden názor za všetky. Môj dobrý priateľ mi raz povedal: „Keď hrám poker v noci a sám v izbe, je moja hra úplne iná, ako keď pri mne sedí, alebo spí manželka“. Vyplýva z toho, že by sme sa nemali ženiť (vydávať), aby sme boli pokroví milionári? Určite nie! Človek sa už od počiatku vekov snaží svoje neúspechy a prehry zvaľovať na niekoho iného (niečo iné). „Neprišlo mi to, lebo si sa ma dotkol. Nevyhral som, lebo si zapla práčku. Vypadol som, lebo si mi nenachystala skôr večeru.“ Aj keď to môže znieť až komicky, vo veľa pokrových domácnostiach („lol“ niekedy aj v mojej „lol“) to takto funguje.

Opýtal som sa zopár hráčov na ich rituály pri online hre:

Ľuboš (SVK)
: „Základom je čistá hlava, preto musím byť sám. Najradšej hrávam v noci, lebo vtedy sa mi lepšie sústredí. Pri každej nočnej “session“ musím mať na stole čerstvý čaj, ktorý považujem za svoj talizman...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22215
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Pokrové talizmany, povery a rituály (3.časť)

Odoslaťod APminer 30 Okt 2011 21:57

roy hraje každý turnaj s Jimem (případně Jackem nebo Johnym) ..... bez některého z nich ani fold :lol2:

Za tento príspevok od APminer poďakovali :
WolfiKxx
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!