Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Odoslaťod Traged 08 Nov 2011 23:38

Na začiatok uvádzam, že poker hrám cca 2 roky aj s cestou, väčšinou rekreačne, zahral som aj väčšie turnaje na SVK, hlavne konané v Golden Vegas. Avšak to, čo predtým bolo zábavou, relaxom, pokecom pri stoloch a vtipkovaním, sa dnes zmenilo na jeden veľký grc. Grc preto, lebo herne nevedia vymyslieť stály, kvalitný štýl nič, príklad GV - X chance, odfláknuté garancie, freerollovanie svojich dealerov a v neposlednom rade odchod hráčov z automatov na pokrové stoly, hnus a des. Žiadna komunikácie, ruky typu J4 a podobne, no grc a hlavne gambleri z južných častí Slovenska, čo neustále debatujú medzi sebou po maďarsky a flór si tam vypaľuje zobák a má v pitchi, trápne upozornenia a nič z toho, to je prezentácie akože najlepšieho klubu?
Concord - nápad nie je zlý, podľa mňa aj lokalita dobrá, len úbohosť viacdňových turnajov a v iných mestách finále..wtf ?? A tiež je tam zopár pro taxikárov ( ALL IN ) a nejaká frigidná blondína, čo ma neustále vytáča z feťačinami. Avšak kto si zaplatí buy in, môže hrať ako chce, toto nevyčítam. Úroveň lepšia ako GV bez debaty.
Len to, čo ma najviac vytáča, že nejde o výšku buyinu a typ turnaja, ale už viazne aj komunikácia pri stoloch, silenie od hráčov za každú cenu vyhrať každý pot, badbeaty, suckouty a hlavne vytratila sa komunikácia, podľa mňa je dôležité si zahrať a nie 25/50 blindy, 10 k stack a tri ruky seat open..avšak kvalitu hráčov neoplyvníme ako my, tak aj klub. Preto už u mňa nemá zmysel ísť za cca 30 eur hrať turnaj, predtým sa vyfešákovať, vyvoňať a po hodine štartujem Audinu nach hause. Preto fakt 30 ečiek dám zlatokopke na kino, faja v aute a krajší večer ako trápiť sa v klube. Platené tri miesta sú jedine good, aj tak po tretej rannej končí splitom. Preto jediná moja aktuálna vízia je Osterreich. Hold môj názor, bite ma teraz :)
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Odoslaťod buschle 08 Nov 2011 23:53

Traged napísal:..

to ze mas audi a neoplati sa ti hrat 30eurove BI sa dalo povedat jednou vetou.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Odoslaťod Traged 08 Nov 2011 23:55

Nepochopil si to, nejde o výšku byuinu, ale o to ,že už sa pri tom pokri nezabavím, stratilo to u mňa úroveň, nepotrebujem vyhrávať takéto turnaje, mám chuť si zahrať karty, bohužiaľ nie vždy je to dopriané. Určite každý pozná ten pocit, že síce som vypadol, ale aspoň som si zahral, nie ?
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Odoslaťod TomMolivan 09 Nov 2011 00:00

Traged napísal:N
Len to, čo ma najviac vytáča, že nejde o výšku buyinu a typ turnaja, ale už viazne aj komunikácia pri stoloch, silenie od hráčov za každú cenu vyhrať každý pot, badbeaty, suckouty a hlavne vytratila sa komunikácia


:igy:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Odoslaťod TomMolivan 09 Nov 2011 00:01

Ja zase pre zmenu občas poznám pocit "síce som si nezahral, ale aspoň som vypadol"

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
hegides
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Concord Card Club v Bratislave prináša novinky a obrie garan

Odoslaťod skJacob 09 Nov 2011 01:58

hilwy napísal:
skJacob napísal:Ten 110e turnaj sa odohrá celý v BA? Ak hej len tak ďalej, viac väčších turnajov v CCC.

Ano kompletne cely a iba v BA

WP, teraz už len viac takýchto viacdňových s väčším buy inom a do GV už nepáchnem.

Za tento príspevok od skJacob poďakovali :
hilwy
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!