Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod admin 21 Nov 2011 16:12

Diskusia k článku: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezávajú durrrr a Ivey

V posledných týždňoch presakujú na povrch nové informácie o legendárnych cash games v Macau. Nedávno sme Vám informovali o Tom „durrrr“ Dwanovi, ktorý údajne prehral viac ako $2.5 milióna v priebehu týždňa. Teraz sme sa dozvedeli, že za pokrovým stolmi v Macau sedí aj Phil Ivey a chystá sa tam aj miliardár Guy Laliberté. Ako sme už spomenuli vyššie, Tom Dwan nezažíva práve najlepšie obdobie, keď prehral až $2,500,000 (20 million HK$) za minulý týždeň a v ďalších dňoch sa mu určite nebudú vyhrávať peniaze ľahšie. Do Macaa totiž dorazil ďalší žralok, najväčší z najväčších, Phil Ivey. Po Iveym sa doslova zľahla zem po Black Friday, ale evidentne na poker nezanevrel. Poker King Club, kde prebiehajú tieto obrovské cash game, zverejnil na svojej facebook stránke fotku, ktorá ukazuje Iveyho na čakacej listine na cash game. Tom Hall, ktorý je občasným účastníkom týchto hier, sa opäť po dlhšej dobe ukázal na pokrovom fóre 2+2, kde poskytuje informácie o privátnych cash games v Macau. Hall potvrdil, že cash games sú v plnom prúde, ale nemôže hovoriť presné sumy, ktoré hráči prehrali, či vyhrali. Vo svojom príspevku taktiež dodal, že do Macaa sa tento týždeň chystá aj zakladateľ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod 1886er 21 Nov 2011 16:47

„Vedel som, že bluffuje.“ :D klasika
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod slemo69 22 Nov 2011 03:30

Bola by to usmevna handa, keby nehrali o cifry ktore ja a vsetci clenovia mojej rodiny dokopy nezarobime za cely zivot...
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod APminer 22 Nov 2011 06:38

yegon, trikoza a keso sedi u stolu a Ivey musi pockat, az se nakrmi zraloci ze stredni Evropy ... :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod sudden 22 Nov 2011 17:04

slemo69 napísal:Bola by to usmevna handa, keby nehrali o cifry ktore ja a vsetci clenovia mojej rodiny dokopy nezarobime za cely zivot...

:wtf: nehraju o tvoje peniaze ani o peniaze tvojej rodiny tak ti moze byt jedno ci maju na stole 500€ alebo 32165498 milionov nie ?
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod haman 22 Nov 2011 17:22

slemo69 napísal:Bola by to usmevna handa, keby nehrali o cifry ktore ja a vsetci clenovia mojej rodiny dokopy nezarobime za cely zivot...

nebud money scared, je to len score a levely ako pri pocitacovej hre.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod WNT 22 Nov 2011 21:14

slemo69 napísal:Bola by to usmevna handa, keby nehrali o cifry ktore ja a vsetci clenovia mojej rodiny dokopy nezarobime za cely zivot...

tak ked k tomu takto pristupujes ze to nezarobis za cely zivot tak to mozno tak aj dopadne povedz si ze ich zarobis a hlavne preto zacni nieco robit....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod pagac0 22 Nov 2011 22:13

WNT napísal:
slemo69 napísal:Bola by to usmevna handa, keby nehrali o cifry ktore ja a vsetci clenovia mojej rodiny dokopy nezarobime za cely zivot...

tak ked k tomu takto pristupujes ze to nezarobis za cely zivot tak to mozno tak aj dopadne povedz si ze ich zarobis a hlavne preto zacni nieco robit....


ty si asi cital The Secret co??? :)
pagac0
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod slemo69 23 Nov 2011 03:18

tolko mudrovania koli mojmu komentu som uz davno nezazil :D nechce sa mi na blbosti odpovedat, tak to neham tak :gl:
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Guy Laliberté smeruje na cash game do Macaa, kde už zarezáva

Odoslaťod Komedia 23 Nov 2011 05:00

haman napísal:
slemo69 napísal:Bola by to usmevna handa, keby nehrali o cifry ktore ja a vsetci clenovia mojej rodiny dokopy nezarobime za cely zivot...

nebud money scared, je to len score a levely ako pri pocitacovej hre.

Večšina online grinderov ti potvrdí, že hrať o peniaze na internete je uplne niečo iné ako chytiť bankovku, zameniť si ju na stole a zaroveň a ňou hrať poker ;)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!