Celebrity Poker Tour - české a slovenské missky v Golden Veg

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Celebrity Poker Tour - české a slovenské missky v Golden Veg

Odoslaťod admin 24 Nov 2011 05:24

Diskusia k článku: Celebrity Poker Tour - české a slovenské missky v Golden Vegas!

Streda v Golden Vegas tradične patrila turnaju Celebrity Poker Tour. No tentorkát výrazne okrášlený! Do bratislavského casína zavítali 4 Missky: Denisa Mendrejová (Slovenská miss 2009), Martina Tóthová (Slovenská vicemiss 2008), Liliana Fischerová (Česká vicemiss 2007) a Kateřina Sokolová (Česká miss 2007). Na slečny bolo vypísané bounty 70 turnajových kreditov. Turnaj bol nastavený ako €30 + 1R (8,000+8,000 chipov) GTD €2,500. Podľa pravidiel Golden Vegas mali všetky dámy buy-in do turnaja zdarma a slečny bounty hráčky mali k dispozícii zdarma aj rebuy. Pôvodne som mala v pláne postaviť report na súťaži missky vs. tunajšie pravidelné pokrové hráčky. Od pokusu zistiť, či by vyhrala krása alebo pokrové skúsenosti, som upustila už pred začiatkom turnaja, keď sa slečny učili pravidlá pokru. Asi by to bola trošku nefér súťaž :) Prvou, ktorá turaj opustila, bola Denisa Mendrejová. Krátko pred prestávkou a krátko po tom, ako si vzala rebuy sa rozhodla na flope %Ah%-%2h%-%5c% vsadiť celý svoj stack s kombináciou 8-9o. Lukáš Gehry s %Kd%-%8d% dorovnal. Po blank turne a rivri mu na získanie potu a bounty odmeny stačilo jeho king high . . .
Hneď po prestávke sa rozhodla aj Martina Tóthová, že pokru bolo pre dnešok dosť a rozdala chipy súperom. Bounty odmenu získal Peller, ktorý trafil dva páry s K-Q. Martina čakala gut shot, ktorý na river nedorazil a tak turnaj...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Celebrity Poker Tour - české a slovenské missky v Golden Veg

Odoslaťod ferkan 24 Nov 2011 09:25

To bol asi najrychlejsi snap calll aky som preflop dostal ever ;p
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Celebrity Poker Tour - české a slovenské missky v Golden Veg

Odoslaťod elesgal 24 Nov 2011 15:03

to ako vazne v BA hravate do pol siestej rana tieto turnaje?
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!