On-line: WPT Prague deň 4 - Final Table!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: On-line: WPT Prague deň 4 - Final Table!

Odoslaťod popoBA 06 Dec 2011 09:48

myslim ze ramzey skor narazal nato ze pocas HU sa vobec nereportovalo a bolo to 5 hodin mrtve
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: On-line: WPT Prague deň 4 - Final Table!

Odoslaťod michael163 06 Dec 2011 11:56

palo1973 napísal:super konstruktivna kritika ramzey,takisto reakcia autora.....toto nas vsetkych posunie dalej.... :evil:



ospravedlnujem sa ze som to tak musel napisat, ale uroven mojej reakcie/odpovede je casto zalozena na pociatocnej reakcii - takze ak niekto reaguje tak, ako reagoval ramzey nemoze cakat ze s nim budem slusne a konstruktivne komunikovat, ked vlastne ani nie je o com.

@popo - ja som reportoval od zaciatku az do 20:00, ked som mal skusku a musel som byt v skole a odist z corinthie a dokonca este aj odtial som dopisal jednu zaujimavu handu co som nasiel, len aby bolo v reporte vsetko. O 21:00 cca sa vsak moje reportovanie skoncilo a mal som pokyny uz sa do corinthie nevracat a ist rovno do hiltonu, takze na WPT uz nikto nebol-takze odvtedy ten report zacal "stagnovat". ak chcel toto ramzey vediet svojou zmysluplnou narazkou tak nech sa paci
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!