ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Sep 2011 16:58

Zdravím :) Poker už nehrám cca týždeň, nič nerobím,flákam sa s kamarátmi, rozmýšľam na čo minúť prachy z pokru, nech z toho mám nejaké potešenie a nielen blikajúce čísla v cashieri. Minulý mesiac som podporil skupinu DMS kúpou albumu a tentokrát tomu nebude inak s Prago Union.. Plánujem kúpiť 2 fajn tričká mojej obľúbenej skupiny 8-)
Obrázok
a ešte sa mi celkom zapáčilo aj tričko zo staršieho alba dezorient express, ale neviem či ho zoberiem Obrázok

Rozmýšľal som, že si kúpim ešte niečo pekné, ale také, čo mi ostane dlhšie. Mal som chuť na hodinky, pobehal som nejaké stránky a celkom sa mi pozdávajú tieto: http://www.web-hodinky.sk/1308-citizen-bl8000-03a.htm Čo hovoríte? :) Nechcem nejaké vykúkajúce hodinky, chcem niečo také elegantné čo sa bude dobre nosiť a nech sa mi páčia :) (strop 400€)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod emkey7 07 Sep 2011 18:44

kup si take sačko k tomu prago union tričko a na to tieto hodinky :D a hned mas styl :D
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Nov 2011 17:12

Zdravím, po dlhej dobe sa opäť snažím pravidelne blogovať a hlavne HRAŤ..uvidime ako to pôjde 8-)
Keďže som nehral nejaký ten piatok a stratil zošit s poznámkami zo všetkých videí, ktoré som videl, tak začnem pekne od začiatku The Thin Redline,nejakými videami od Citizenwinda,Verneera a jeho učencov až po tých 9 leaks of microlimit cashgames (niesom si istý tým názvom). Za tento mesiac toho veľa nenagrindujem, ale ak by sa podarilo, tak za tých 20k rúk by som bol vďačný. Od decembra min 30k hands, review sessions everyday, prečítať poker mindset :good: Btw, ak máte nejaké odporučenie s dobrými knihami pre microlimit hráčov, sem s nimi ! (Verneer microlimit neviemčo som už prečítal asi 2x :) ) Snáď sa hecnem a budem sem postovať nejaké tie ruky, aspoň nech to má nejakú úroveň :) V rl pohodička, užívam si, začal som opäť hrávať futbal (V sobotu som dal gól z rohu,ale ako exekútor :ROFL: ). V škole nás dosť trápia, ale serem nato, na 2-3 nejak prežijem a bude ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod hegides 06 Nov 2011 17:54

.tie tricka su dost dobre inak, na to prve si ma asi nahovoril :D aj si ho kupil - kvalita ok?
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Nov 2011 18:07

hej hej, bol som na Prago Union v Nitre a tam to predával Afro (ten,čo robí Hip Hop Kemp). Kvalita celkom ok, ale per to v rukách, lebo ti to vytiahne farbu trochu ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Dec 2011 20:32

Zdar,môj prvý pokus vrátiť sa k intenzívnemu hraniu nevyšiel. Kamoši ma opäť nahovorili na WoW,kde som za menej ako 2 týždne na blizze spravil 62 feral druida, ale vypadli na Diablo, tak dúfam,že sa mi to už úspešne podarí :) :). Aj Michael hovoril, aby som robil niečo perspektívnejšie..we gonna see :) Momentálne ťahám štvordňovú šnúru min. 1 session per day, snažím sa do toho zakomponovať aj tú druhú, len momentálne sa blíži polrok a v škole nás trápia so sprostosťami,ale fakovať to, na zábavu si čas vždy nájdem :P Hrám momentálne 4-6 stolov podľa toho ako sa cítim a aké mám stoly. Semtam sem hodím nejakú ruku a okomentujem ju. S matim som si dal taký propbetík na december - Nahrať aspoň 20k rúk :) Btw, ak sa nájde nejaká partia chalanov, čo hrajú uNL ako ja a chceli by rozoberať spoty,svoje thinking procesy a podobne SS/mozte pisat rovno sem :) Pripájam graf za last few days

peace
Prílohy
zaciatok decembra.png
zaciatok decembra.png (34.93 ) Zobrazená 3826 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 06 Dec 2011 21:46

pekne, kde to? stale entraction?

si predstav kolko si mohol mat bubakov keby si tolko hodin wowko nehral :D
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Dec 2011 21:52

no, mal som cca 5days played za 2 tyzdne povedzme, takze som tam toho fakt vela nahral :P
Still Entraction, je tu 5000€ rakerace, tak snad dam aspon tych 20k+ a uz vo februari by som mal vyclearovat 500€ a presunut to na iPoker siet
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 06 Dec 2011 22:09

jaaj ale sak hentaky objem to musis nastrielat za den predsa :angel:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Dec 2011 21:50

na objeme sa poctivo pracuje! Momentálne ma solidne facká variácia, ale to ma ženie dopredu odohrať väčší objem,viac reviewovať,viac rozmýšlať nad rozličnými spotmi! Zajtra postnem nejakú paprču,ale teraz jenajvyšší čas hodiť leháro a sledovať El Clásico :)
:gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!