B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod admin 11 Dec 2011 11:09

Diskusia k článku: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal Krivda!

Finálový turnaj B**n Pokerportal Live Series včera vyvrcholil v košickom Poker Clube Monte Carlo a bolo sa na čo pozerať. Do turnaja si našlo cestu 34 hráčov, ktorí splnili podmienku aspoň jedného odohratého turnaja tejto série. Prizepool sa nakoniec vyšplhal na príjemných €4,200 a pre víťaza bolo pripravených €1,722. Z víťazstva sa nakoniec radoval Michal Krivda, ale až do poslednej chvíle to bolo extrémne napinávé. Do konečného prizepoolu bolo €2,500 added, takže na turnaji sa dozbieralo €1,700 a výplatná štruktúra bola nasledovná: 1. miesto €1,722; 2. miesto €1,260; 3. miesto €798 a 4. miesto €420. Začínalo sa pri blindoch 25-50 a štartovací stack bol 15,000. Každý level trval 30. minút, takže hráči mali naozaj dostato priestoru na hru. Pri takomto vyvrcholení tejto veľkej série nemohli chýbať ani známe tváre košického Monte Carla: Miroslav Kravec, Erik Hoffman,Ivan Gašpar, Teodor Popovič, Maroš Petny a Miroslav Ivanko. Ani známe mená z pokerportalu sa nechceli nechať zahanbiť a na turnaj nastúpili v zložení: Rkc, eMKey a Matej Zavacky. Turnaj odštartoval prízančne pre túto sériu o 15:00 a spolu s jeho začiatkom začal aj boj o zápas Realu Madrid. Hralo sa opatrne a prvý hráč sa s turnaja porúčal až po viac ako pol hodine hry. Jeho katom sa stal Miroslav Kravec, ktorý sa dostal so svojím súperom do all inu po deviatke na turne, keď na flope bolo Q T X. Miroslav...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod popoBA 11 Dec 2011 12:08

sem tam ked citam popis partii z turnajov tak sa hanbim za zucastnenych (poznate ten pocit ked niekto povie nieco trapne a vam je trapne zanho,tak toto je nieco podobne) Tu som rovno plakal.k dealu sa vyjadrovat nebudem,to je vec zucastnenych ale je to solidny nonsens od rkc.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod Rkc189 11 Dec 2011 13:08

popoBA napísal:sem tam ked citam popis partii z turnajov tak sa hanbim za zucastnenych (poznate ten pocit ked niekto povie nieco trapne a vam je trapne zanho,tak toto je nieco podobne) Tu som rovno plakal.k dealu sa vyjadrovat nebudem,to je vec zucastnenych ale je to solidny nonsens od rkc.


Smiem vediet preco ?
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod Rkc189 11 Dec 2011 13:27

popoBA napísal:sem tam ked citam popis partii z turnajov tak sa hanbim za zucastnenych (poznate ten pocit ked niekto povie nieco trapne a vam je trapne zanho,tak toto je nieco podobne) Tu som rovno plakal.k dealu sa vyjadrovat nebudem,to je vec zucastnenych ale je to solidny nonsens od rkc.


Aha uz to chapem, ale aby som to vysvetlil. Mal som zhruba 218 tis zetonov ostatny pri stole stacky cca. 90k-110k. V turnaji som v podstate nemal smolu a hra sa mi darila podla predstav, no pri tych blidnoch je to uz dost otazka stastia. V tej chvili aj vzhladom k tomu, ze som bol unaveny a v hlave som mal aj trosku ine myslienky. V danom rozpolozeni mi teda deal prisiel ako rozumne riesenie a chcel som navrhnut nieco o com sa nebude dlho diskutovat... Je pravda, ze som to aj zle spocital, ale ked som to navrhol, tak nech uz je tak ;)
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod palo1973 11 Dec 2011 13:37

mna celkom zaujal ten prvy deal,s podobnym navrhom prisli aj nedavno na FT pocas poker EM v Badene,povedal som jednoducho ako jediny NIE,niekto musi byt ten arschloch,ale ja hram poker pre peniaze nie pre zabavu a nemam dovod obdaruvavat cudzich ludi,nehovoriac o tom,ze sa uplne zmeni dynamika hry,ked odrazu maju 4ia ludia navyse buyin s5 a nemozeme na nich tak tlacit,absolutny nonsens s ktorym u mna nikdo nikdy nepochodi

-mne to skor pride,ze to tam hrate stale ti isti a ze nabuduce ty budes na shorte atd..,ale ja by som ani ako short nechcel buy in spat,lebo takisto by som nemohol pushovat light do ostatnich short/middle stacks,proste ked hram turnaj za 100 e tak ma nezaujima ci dostanem 100 e alebo 0 euro,zaujima ma v takomto malom poli jednoznacne top 3

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
sudden
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod skJacob 11 Dec 2011 17:46

palo1973 napísal:ale ja by som ani ako short nechcel buy in spat


Keď to hráš pre peniaze tak toto je chyba :)
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod palo1973 11 Dec 2011 18:17

skJacob napísal:
palo1973 napísal:ale ja by som ani ako short nechcel buy in spat


Keď to hráš pre peniaze tak toto je chyba :)


no myslim,ze je viac EV+ mat 3 scared ludi pri srole ako BI spät,samozrejme vsetko zalezi od konkretnych hracov
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod skJacob 11 Dec 2011 20:14

palo1973 napísal:
skJacob napísal:
palo1973 napísal:ale ja by som ani ako short nechcel buy in spat


Keď to hráš pre peniaze tak toto je chyba :)


no myslim,ze je viac EV+ mat 3 scared ludi pri srole ako BI spät,samozrejme vsetko zalezi od konkretnych hracov

Tak záleží to od situácie samozrejme, kebyže ti každú ruku vždy všetci foldnú tak deal neberieme :)

ale väčšinou budeme pushovať malé edge s varianciou... ja by som vždy radšej bral deal, ktorý mi dá viac ako je moja equity, aj keď je to len jeden buy in
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod trgy 11 Dec 2011 22:22

Dalsia vec je, ze ludia to zrejme hrali ako freeroll- vacsina z nich hrala vsetky 4 resp. 3 turnaje a teda tam dali 0 alebo 50 eur.... To znamena, ze dostali 2x buy in (alebo 100ecok do plusu),co je klasicky min cash na takychto turnajoch, takze podla mna tiez v pohode....
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: B**n Pokerportal Live Series – Zápas Realu si pozrie Michal

Odoslaťod skJacob 11 Dec 2011 23:04

Ale to je jedno či je to freeroll alebo nie... big stacky ti dávajú peniaze tak ber
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!