Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod admin 13 Dec 2011 10:18

Diskusia k článku: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál Bodogu

Po dlhšom čase Vám opäť prinášame nové informácie o trafficu online herní v pokrovom priemysle. Traffic narástol celkovo o 3.8% za minulý týždeň a najväčšiu zásluhu na tom má gigant na trhu – P****Stars. Medzi prvými desiatimi herňami sa až siedmim z nich podarilo zaznamenať nárast hráčskej základne a pokračuje tak utešene stúpajúca tendencia z posledných týždňov. V najväčšej herni sveta prebiehala promo akcia „72 billionth hand“, ktorá priláka masy hráčov na virtuálne stoly. P****Stars nabral skvelých 9.3%, čo bolo s prehľadom najviac spomedzi jeho konkurentov. Podobné promo akcie sú už tradične magnetom pre hráčov a ruku s poradovým číslom 72 miliárd odohral hráč zo susednej Českej republiky. Bol ním hráč pod prezývkou „Kozlicek_x“, ktorý grindil na $0.02/$0.05 6-max stole, pričom každý účastník na stole mal garantovaných minimálne $10,000. "Kozlicek_x" sa stal víťazom inkriminovanej ruky so setom sedmičiek a k $27 potu dostal od PS ohromných $24,300!
V tomto momente sa na cash game stoloch v herni P****Stars pohybovalo až 84,000 hráčov, čo je dvojnásobok zvyčajného trafficu. Ďalší víkend čaká hráčov v tejto herni oslava desiateho výročia jej založenia s ňou spojený $10 miliónový Sunday Million turnaj. Herňa Bodog naopak zaznamenal ďalší pokles a to 9.5%, čo má za následok nedávne zavedenie...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod maikyabc 13 Dec 2011 15:36

českým hráčom sa na P****Stars v poslednom čase darí :Bravo:
Obrázok používateľa
maikyabc
 
Príspevky: 76
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 14 krát/2 krát
Karma: 3

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod svatos21 14 Dec 2011 02:10

preco doslo na entraction sieti k poklesu 50%? mali nejake problemy s vyplacanim penazi?
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod Stanley VII 14 Dec 2011 12:01

Pokiaľ viem, žiadny taký problém nebol. Američanov Entraction neprijíma už dlhú dobu. Ten pokles je myslím za rok, dosť obmedzovali poslednou dobou trhy a štáty, ktoré môžu u nich hrať, bude to zrejme aj tým. Software tiež dlhšie neupdatovali, čo tiež nepridá na upútaní pozornosti a získavaní nových hráčov.

To keď si človek pozrie taký 8***oker, aký zaznamenal pekný nárast vďaka zmene softwaru za nový a fajn akciám, je to iná káva. Dúfajme, že aj entraction sa tým nechá do budúcna inšpirovať a software konečne updatnu. Aj keď treba priznať, že súčasný entracion soft rozhodne nieje tak zlý, ako bol starý soft na 888pokri :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod iec 14 Dec 2011 12:36

Entraction vzdy mal jeden z najrychlejsich a najbezproblemovejsich cashoutov (aspon to mam vyskusane pre take mensie sumy, neviem ako to je pri velkych).
Ale nepochopim, preco za cely cas popri upgradoch nevedia konecne zakomponovat aj preferred seat alebo auto-center.

Co sa tyka 888, ziadne updaty u mna neriesia jeden zakladny problem, ze sa tam neda hrat ohl cash, pretoze klient v kuse pada, hlavne mam pocit ak sa dohrala nejaka handa az do showdownu, ma aj niekto iny tento problem?

Celkovo pokrove softy su dost velky grc a strasne amatersky urobene s vynimkou P****Stars.
Co mi napriklad vadi, je, ak si nepamataju velkost posledneho stola po restarte a zase otvaraju nove v default velkosti, ak pri presadnuti na novy stol zavru okno so starym a otvoria nove, idealne na inom mieste na obrazovke (boss), hospodarenie s pamatou a celkovo systemovymi prostriedkami, ze na multitabling na viacerych herniach je potrebny pomerne vykonny pocitac, rovnako spustanie klienta a otvaranie stolov by malo byt co najrychlejsie a nie ako napriklad na microgamingu a pod.
Rovnako stack tables, ako je na P****Stars, by bolo uzitocne.

Ok, trosku som sa rozbehol, mozno su tie veci ohladne softu herni trosku offtopic ale nejak ma to popri tomto napadlo :)

Za tento príspevok od iec poďakovali :
haman
iec
 
Príspevky: 28
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod Stanley VII 14 Dec 2011 13:28

iec napísal:ze sa tam neda hrat ohl cash, pretoze klient v kuse pada, hlavne mam pocit ak sa dohrala nejaka handa az do showdownu, ma aj niekto iny tento problem?


Čo je ohl cash (či nejaký preklep)? Ja som s padaním alebo zamŕzaním 888pokru zatiaľ žiadne problémy nemal, neviem ako ostatní. Inak mne tiež na entraction najviac chýba práve ten autocenter/preferred seat. Inak je ten soft dosť rýchly, to je fakt, v podstate toto je asi najväčšia výhrada k nemu, lebo bez toho sa multitabluje dosť ťažko, teda aspoň mne.

Čo sa týka toho umiestňovania stolov, pamätania veľkosti a podobne, ak to nejaká herňa nevie, používam na to software placemint. Viac info o ňom si môžeš kuknúť tu: Software na automatické usporiadanie stolov a zmenu veľkosti

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali - 2:
iec, sudden
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod hsslayer 14 Dec 2011 13:33

Stanley VII napísal:
iec napísal:ze sa tam neda hrat ohl cash, pretoze klient v kuse pada, hlavne mam pocit ak sa dohrala nejaka handa az do showdownu, ma aj niekto iny tento problem?


Čo je ohl cash (či nejaký preklep)? Ja som s padaním alebo zamŕzaním 888pokru zatiaľ žiadne problémy nemal, neviem ako ostatní.


isto mal na mysli omaha hi lo , ja si to pametam keď som tam hral cez leto vkuse to padalo, bolo to nehratelné a otravné, mne sa praveže viac ľubil ten starší soft, od kedy prešli na nový vôbec tam nehrám ...
Obrázok používateľa
hsslayer
 
Príspevky: 34
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod Stanley VII 14 Dec 2011 13:36

Ja hrávam len NLH, prípadne nejaké DON, takže s týmto skúsenosti nemám...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod yegon 14 Dec 2011 13:51

Čo je ohl cash (či nejaký preklep)?]


omaha high low?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod svatos21 14 Dec 2011 14:09

nvm mne sa soft na ent paci, a preffered seat uz neriesim zvykol som si. viac ma sokovalo to ze na P****Stars je tak velky rake na sngturbo 9man, to je odkedy tych cca 11%?? nebyvalo tam 5%? myslim ze normal hraci co hraju napr 3,5dol sng to mozu len s velkymi tazkostami beatovat. ja hram na CC kde je sice tiez 10%rake ale kedze za mesiac spravim cca 80-85%rb tak mi to tak nevadi, ale na ps by som sa asi bez rb neuzivil :(
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!