Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod iec 14 Dec 2011 14:35

Ano, ohl som mal na mysli omahu hi/lo pot limit, oznacovanu aj plo8, ja bezne pouzivam skratku ohl :)

Ohladne toho softu na usporiadavanie okien, zaujimalo by ma, ci je nejaky soft, ktory optimalne riesi situaciu, ak mavam otvorenych naraz vela herni (turnajove stoly). Lebo ak nieco usporiaduva len stoly jednej herne, to je tak zaujimave pre hracov, ktori multitabluju x cash alebo sng stolov na tej jednej herni, ale nie v mojom pripade.

Idealne by bolo, ak by nieco jednak ich dokazalo usporiadavat a aj manazovat focus aby chodil postupne podla poradia, resp. kolko casu tam ostava do timeoutu. Proste nieco ako multitabling na P****Stars, ktori toto maju osetrene vcelku idealne, ale na X stolov z Y herni naraz.

Napriklad ongame stoly z jednej herne sa daju dat do stacku pod seba (len manualne popresuvanim mysou zial, nie ako na stars...) a v ramci jednej herne focus skace dobre, ale keby sa takto dali nastackovat stoly z roznych ongame herni pod seba a fungovalo by to, bolo by to super :poklona:

Ale na taketo otazky ohladne herni a pomocnych softov by asi mal sluzit nejaky iny thread ;)
iec
 
Príspevky: 28
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod Stanley VII 14 Dec 2011 15:16

...viac Ongame herni naraz nespustíš na jednom počítači. Ono by to teda riešilo len prípad jednej herne z Ongame a druhej herne z inej siete. Ten Placemint nemá problém zvládať aj viac herní myslím, ak budeš vedieť ktoré miesto na monitore chceš vyhradiť ktorej herni. Jednoducho zadefinuješ okná jednej herne podľa iného slova v názve okna než u druhej herne a soft tak vie, ktoré stoly sú z ktorej herne a podľa toho ich usporiada.

Lenže aby ti to dokázalo ešte rozlíšiť, či potrebuješ ťahať na jednom stole skôr než na druhom a každá herňa z inej siete, to podľa mňa neexistuje. Toto je jednoduchý soft, ktorý si prečíta čo je v názve otvoreného okna a keď obsahuje reťazec, aký si zadal, tak ho umiestni na obrazovke tam, kde si mu zadal a oknu dá rozmery, aké si zvolil. Keď ďalšie okno s takým reťazcom, zase ho umiestni podľa zadania. Ja ho používam celkom rád, lebo napr. na 888pokri mi šetrí kopec času s umiestňovaním stolov a resizovaním na želanú veľkosť.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod iec 14 Dec 2011 15:33

Stanley, to ma prekvapilo, ze taky skuseny hrac tvrdi ze viac ongame herni nespustim :)

Ongame mozem mat tolko, kolko hardware zvladne, uz som mal urcite aj 8 naraz ;)
V tomto ohlade to je jedna z najbezproblemovejsich sieti.

Pri niektorych pomoze soft zvany sandboxie (ipoker a boss ok, microgaming s problemami, merge s problemami, party tusim ok a 888 teraz neviem). Ale pri jeho pouziti v pripade viac ipoker herni sa zase neda pouzivat HEM, minimalne nie HUD, lebo potom tie herne spustane v sandboxe padaju a toto je velmi vazna vec, ktoru by som rad niekedy vyriesil :wall: Lebo vdaka tomuto problemu hram 70-80% casu bez HEMu :(
A zase na temu HEM HUD by bolo tiez co diskutovat - niektore okna treba hladat a niekedy sa ani poriadne nedaju najst, za istych okolnosti je nutne to restartovat a ma to plno much...

Ale napriklad pri entraction nepomoze ani sandboxie, jedine viac pocitacov alebo nejake skutocne virtual machine..
iec
 
Príspevky: 28
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod Stanley VII 14 Dec 2011 15:58

Ja som sa vlastne nikdy nejako špeciálne nepokúšal hrať naraz na viacerých Ongame herniach, alebo viacerých herniach inej rovnakej siete :) Iba keď som náhodou mal jednu spustenú a išiel som niečo pozerať na druhej, tak vyhodilo hlášku akú asi poznajú všetci.

Čo ťa motivuje k tomu, aby si multitabloval na viacerých rôznych Ongame herniach naraz? Nieje lepšie snažiť sa budovať si čo najlepšiu VIP úroveň na jednej Ongame herni? Prípadne najprv hrať iba na jednej, vyčistiť bonus a ísť do druhej až potom? Občas síce majú po pár stoloch, čo nezdieľajú do siete, ale to myslím pri trafficu aký má Ongame veľmi nehrá roľu... (aj keď ak sa špecializuješ na tu Omahu hi lo, to som veľmi zatiaľ neskúmal, ako je na tom so zdieľaním stolov práve táto varianta a tam je traffic určite nižší než na tradičnom NLH. Prípadne ak sa náhodou v inej Ongame herni hrá turnaj, na ktorý máš ticket, ale nechceš tam robiť rake, tak to jednorazovo využiť, ale dlhodobo? Je aj nejaký iný dôvod?).
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod iec 14 Dec 2011 16:31

A tak u mna je asi chyba v mindsete. Mam totiz problem nejak ist masovo grindit a rakovat, vzdy som skor rad vyberal take perlicky ako rozne added turnaje, privatne turnaje, privatne ligy, freerolly :) a podobne. Je pravda, ze mozno by som uz bol niekde inde, keby som si zvolil inu cestu.
No a prave pri tejto filozofii sa velmi casto stava, ze turnaje, ktore mam naplanovane, su na roznych herniach tej istej siete...

Co sa tyka OHL, rad by som sa aj specializoval, ale zatial som tam tiez strasna fish rovnako a dokonca mozno este aj vacsia ako v holdeme. Ale ked kvoli roznym akciam clovek potrebuje nazbierat nejake body tak OHL je casto idealne riesenie vzhladom na vyssie VPIP aj vacsie poty.
A na 888pokri ma to aj bavilo hrat, kym to nezacalo blbnut, holdem cash stoly sa mi tam nejak pustat nikdy nechcelo :)
iec
 
Príspevky: 28
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: P****Stars naďalej vedie štatistiky, škandál

Odoslaťod sudden 14 Dec 2011 19:55

Stanley VII napísal:Čo sa týka toho umiestňovania stolov, pamätania veľkosti a podobne, ak to nejaká herňa nevie, používam na to software placemint. Viac info o ňom si môžeš kuknúť tu: Software na automatické usporiadanie stolov a zmenu veľkosti


:Yahoo!: na toto nemozem povedat nic ine ako citaciu od najuzasnejsieho pokroveho hraca na Slovensku a v okolitych galaxiach: "Yes ty kokos, toto som potreboval"

skoda, ze som sa o niecom takomto nedozvedel tak pred mesiacom, ale lepsie neskoro ako nikdy :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!