Rozhovor s Dávidom ´Dajvey´ Hrdličkom, najlepším Slovákom na

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Dávidom ´Dajvey´ Hrdličkom, najlepším Slovákom na

Odoslaťod admin 16 Dec 2011 14:56

Diskusia k článku: Rozhovor s Dávidom ´Dajvey´ Hrdličkom, najlepším Slovákom na EPT Praha 2011

Počas „Pražských pokrových dní“ sme na jednom večierku osobne spoznali najúspešnejšieho Slováka na tohtoročnom EPT Praha, Dávida „Dajvey“ Hrdličku. Už na prvý pohľad pôsobil pokojným a skromným dojmom, a tak sme sa k nemu pristavili na pár slov, počas ktorých nám prisľúbil rozhovor pre našich návštevníkov. Dávid slovo dodržal a v rozhovore sa s vami podelí nielen o zážitky z EPT Praha, ale aj o svojej doterajšej pokrovej ceste, cieľoch do budúcna, Slovenských zákonoch a vytiahli sme z neho aj čosi zo súkromia.... "Dajvey" dosiahol už nejeden pekný výsledok, pričom v live pokri sú to hlavne ITM umiestnenia v main evente WSOP 2010, APPT Macau 2011 a 28. miesto z práve skončeného EPT Praha.

1. Ahoj Dávid. My sme sa spolu bavili už na P****Stars párty počas EPT Praha, preto skúsim neklásť úplne tradičné otázky, ale samozrejme budú aj také. Už tam som sa Ťa niektoré z nich pýtal a možno budú zaujímať aj našich návštevníkov. Si pre širokú verejnosť možno trošku menej známy ako napríklad Dag, alebo Ján Bendík, tak sa prosím našim čitateľom predstav.Dávid "Dajvey" Hrdlička: Čaute pokeportalisti, narodil som sa a aj bývam v Bratislave, mám 32 rokov a som „šťastne“ slobodný :).
2. Začnem najskôr tradičnými otázkami. Ako a kedy si sa vôbec k pokru dostal?
Dávid "Dajvey" Hrdlička: K pokru som sa dostal ako väčšina z nás,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Dávidom ´Dajvey´ Hrdličkom, najlepším Slovákom na

Odoslaťod Jeremy 16 Dec 2011 18:33

Veľké Ďakujem. Dávid je môj vzor. :)
Jeremy
 
Príspevky: 2
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Dávidom ´Dajvey´ Hrdličkom, najlepším Slovákom na

Odoslaťod maikyabc 16 Dec 2011 19:19

Pekný článok, Dávid prajem veľa šťastia v Melbourne a na Bahamách. :gl:
Obrázok používateľa
maikyabc
 
Príspevky: 76
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 14 krát/2 krát
Karma: 3

Re: Rozhovor s Dávidom ´Dajvey´ Hrdličkom, najlepším Slovákom na

Odoslaťod Devede 18 Dec 2011 17:49

Dakujem, budem sa snazit aby uz konecne prisiel aj ten vytuzeny finalovy stol :-)
Devede
 
Príspevky: 47
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 2 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!