Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Odoslaťod admin 21 Dec 2011 23:19

Diskusia k článku: Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Prinášame Vám ďalší zo série rozhovorov z EPT Prague 2011. Vyspovedali sme v ňom pokrovú sexbombu Liv Boeree. Rozhovor sa konal tesne pred začiatkom druhého dňa, do ktorého nastupovala Liv zo slušnej pozície a tak sa niet čo čudovať, že bola o niečo stručnejšia ako zvyčajne, no napriek tomu nám Liv zodpovedala všetky naše štandardné, aj "úchylné" otázky s nemiznúcim úsmevom na tvári a z celého rozhovoru som mal veľmi dobrý pocit. 1. Ahoj Liv, počul som, že nemáš veľmi rada tradičné a bežné otázky, tak sme sa rozhodli že Ti odhliadnuc od pár štandardných položíme aj niekoľko neobvyklých otázok - dúfam, že Ti to nebude vadiť. Takže začnime - počul som, že si fanúšikom tvrdej hudby - aké skupiny máš najradšej?
Liv: Mám veľmi rada napríklad Children of Bodom, Panthera, Machine Head, Dimmu Borgir a veľa ďalších skupín tohto žánru. 2. Máš okrem tvrdej hudby rada tvrdých chlapov?
Liv: Áno aj nie, ale skôr áno. Mám rada veľa ľudí z metalových kruhov. Sú to veľmi milí ľudia, takže asi skôr áno. 3. Aký je Tvoj najobľúbenejší drink? (samozrejme alkoholický)
Liv: Zvykla som piť hlavne Jack Daniel´s s kolou, ale teraz tomu už nejako prestávam prichádzať na chuť. Momentálne mi chutí šampanské, vodka a hm, to bude asi všetko (smiech 3x). 4. Máš rada okrem pokru aj nejaké iné športy? Prípadne venuješ sa nejakým...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Odoslaťod 016roy 22 Dec 2011 00:10

Michal tak nakoniec to je fajnove. Skoda ale, este 2-3 otazky "romantickeho povodu" a bolo by to super. Hlavne ta otazka c. 14 mi tam chyba: "A teraz fakt posledna. Ides s nami na pivo?" Myslim, ze to by Ti uz struhla :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Odoslaťod Hendo999 22 Dec 2011 01:08

tak toto musel byť brutál zážitok robiť takýto rozhovor super :good:
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Odoslaťod ramzey 22 Dec 2011 01:13

Brutal zazitok by snou bol na tom pive :D

S Melanie nebude nic? :D Ani fotky? :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Odoslaťod sudden 22 Dec 2011 13:44

good job :good: cita sa to lepsie ako otazky typu "Ako si zacinala s pokrom" a "Co by si poradila zacinajucim hracom " :)

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
burila
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Rozhovor s Liv Boeree - talentovaná kráska pokrovej scény

Odoslaťod michael163 26 Dec 2011 23:46

Michal tak nakoniec to je fajnove. Skoda ale, este 2-3 otazky "romantickeho povodu" a bolo by to super. Hlavne ta otazka c. 14 mi tam chyba: "A teraz fakt posledna. Ides s nami na pivo?" Myslim, ze to by Ti uz struhla
Diky. Skoda no, keby nas tam bolo viac tak by som mozno isiel aj do otazok, ktore si mi nad ranom poslal, ako napr pri com prezivas viac adrenalinu, sex ci poker? alebo ci je dole natural, pasik alebo komplet... uz dalej radsej ani nepojdem :D len som chcel odreportovat turnaj a ne dostat lifetime ban do hiltonu alebo na poker stars alebo na EPTcka(ked motyka vystreli) :D otazka c.14 pride, ked bude rozhovor s Melanie :D (must be done najblizsie :P )

tak toto musel byť brutál zážitok robiť takýto rozhovor super
si pis! :Yahoo!:

S Melanie nebude nic? Ani fotky?
nevies si predstavit jak ma to sere a aj ten rozhovor... :D nabuduce ale s nou rozhovor urcite bude aj keby mal byt iba v mojom blogu ak mi to palo neschvali :D a ak by boli nejake fotky tak ich poslem iba sukromne... :D

good job cita sa to lepsie ako otazky typu "Ako si zacinala s pokrom" a "Co by si poradila zacinajucim hracom "
diky. PP.sk redakcia rockz:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!