Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod admin 23 Dec 2011 13:00

Diskusia k článku: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlastnom dome!

Šampión World Series of Poker 2010, Jonathan Duhamel, bol obeťou ozbrojeného prepadnutia, keď na neho zaútočili dvaja neznámy útočníci. Hrozili mu smrťou a okrem množstva predmetov a peňazí, si odniesli aj zlatý náramok WSOP. Jonathan našťastie neutrpel zranenia ohrozujúce jeho život a prepustili ho z nemocnice domov. Podľa policajných záznamov bol Duhamel vo svojom dome v stredu ráno v Boucherville, Quebec, keď dvaja muži zazvonil na zvonček. Duhamel otvoril dvere a bol v okamihu spacifikovaný dvoma mužmi. Jonathanov agent, Yves Bouchard, povedal médiám, že jeho klient bol dobitý počas vlámania, ale dokázal vytočiť 911 po tom, čo útočníci opustili jeho dom. Bol ošetrovaný v miestnej nemocnici na menšie poranenia a prepustený domov. Bouchard tiež prezradil, že medzi odcudzenými vecami bol aj zlatý náramok za víťazstvo na WSOP 2010. Bolo ukradnutých niekoľko €500 bankoviek, čierne hodinky Rolex, na ktorých bolo vyryté jeho meno a dátum víťazstva na WSOP. Duhamel sa stretol s vyšetrovateľmi vo štvrtok ráno a zatiaľ nebol nikto zatknutý. Mark David, hovorca polície, povedal: „Nehovoríme o únose, ale o napadnutí. Bol obeťou útoku a bol zranený.“ Či bol Duhamel prepadnutý kvôli jeho víťazstvu na WSOP je jednou z otázok vyšetrovateľov, ktorú sa snažia zodpovedať pri rekonštrukcii miesta trestného činu. Mark David dodal: „Máme stále veľa nezodpovedaných otázok. Prečo...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod slemo69 23 Dec 2011 14:54

zbran bude coskoro nutnost, aby ste vobec prezili. :shock:
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod grulo 23 Dec 2011 15:55

Myslim, ze keby si mal aj arzenal doma, tak v situacii ked ides otvorit dvere a niekto ti da rovno do nosa by ti boli na nic.

Jedine, ze by si chodil otvarat rovno s gunom, ale to by svokra asi nemala radost keby sa otvorili dvere a pozerala by rovno na :river:

Za tento príspevok od grulo poďakovali :
maikyabc
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod TomMolivan 23 Dec 2011 19:56

Aký bol motív?


:lol2: To naozaj?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod yegon 23 Dec 2011 20:28

slemo69 napísal:zbran bude coskoro nutnost, aby ste vobec prezili. :shock:


aby ta nielen zbili ale rovno aj zabili? :)

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod klco 23 Dec 2011 21:19

hodinky a naramok tym debilom bude nanic ... vsak ho skusia predat a do tyzdna ich maju .... dufam ze ich chytia coskoro
klco
 
Príspevky: 49
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Jonathan Duhamelovi išlo o život, zbitý a okradnutý vo vlast

Odoslaťod slemo69 23 Dec 2011 22:06

bat sa vo vlastnom dome, to by som nerad... dufat v to, ze ma nezabiju lebo nemam zbran, to mi tiez pride dost scestne. Momentalne nemam pistol, ale uz dlhsie rozmyslam ze by som ju mal mat, na osobne drzanie doma. Budocnost je neista aj ked ja som vecny optimista, ale radsej budem optimista so zbranou (strelnou,ine uz mam) ako bez nej.
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!