Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod admin 12 Jan 2012 15:46

Diskusia k článku: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Ešte stále ste neobjavili herňu P*R Poker? Potom ste prišli o jedinečný zážitok, ktorý táto herňa ponúka. Jej 3D software je neporovnateľný s ostatnými herňami, na aké sme zvyknutí. Po založení účtu v herni P*R si vytvoríte svojho avatara, pri ktorom môžete nastaviť naozaj každý malý detail tak, aby sa podobal na vás, alebo mal iný želaný vzhľad. Vyberiete mu oblečenie a za body získané za hru o reálne peniaze mu potom môžete nakupovať bonusové oblečenie, alebo ho naučiť triky so žetónmi. Áno, váš avatar vie robiť aj triky so žetónmi, tancovať, smiať sa, zakašľať, zívať, pozerať na hodinky a veľa veľa ďalšieho. Stačí mu prikázať a hýbe sa ako uznáte za vhodné. Ak patríte medzi hráčov, ktorí hrajú na mnohých stoloch, možno vás takéto veci nenadchnú a časom možno dokonca začnú liezť na nervy, ale minimálne pre chvíľu zábavy a prvotný zážitok stojí zato vyskúšať herňu so softwarom, aký nikde inde nenájdete - zažite online poker inak! Ak píšeme o zábave, práve to je hlavný prvok, pre ktorí hráči do tejto herne obvykle chodia a tak si viete predstaviť úroveň ich hry a nakoľko ťažké je presunúť ich žetóny na vaše miesto pri stole. Video s herňou P*R Poker Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť (alebo čítať?). Lepšiu predstavu o prostredí herne P*R získate...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod popoBA 13 Jan 2012 02:12

aj by sme skusili ved preco nie ale kupovat si koli tomu pocitac z NASA rozhodne nemienim. este som sa v zivote nestretol stym ze by niekde nehratelne sekal uz JEDEN stol. bravo P*R.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod haman 13 Jan 2012 03:24

popoBA napísal:aj by sme skusili ved preco nie ale kupovat si koli tomu pocitac z NASA rozhodne nemienim. este som sa v zivote nestretol stym ze by niekde nehratelne sekal uz JEDEN stol. bravo P*R.

neviem v tejto teme podakovat za prispevok, tak tymto ti popo dakujem!
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod Komedia 13 Jan 2012 05:04

wtf? mne to ide na NB full detaily + AAA 4x bez problemu viacero stolov
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod popoBA 13 Jan 2012 07:12

no tak to je teda zahada pretoze na ntb na ktorom som to dnes skusal v pohode rozchodim hry (nie tucniak, nemyslim prince of persia 1) ale toto proste ne. maju tam sice trilion kvantilionov zbytocnych "vychytavok" co mozno ocenia dievcata od 7-14 co si odskocia od sims2 ale na normalne hranie je to proste grc pre mna.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod DevilMayCry 13 Jan 2012 11:47

popoBA napísal:no tak to je teda zahada pretoze na ntb na ktorom som to dnes skusal v pohode rozchodim hry (nie tucniak, nemyslim prince of persia 1) ale toto proste ne. maju tam sice trilion kvantilionov zbytocnych "vychytavok" co mozno ocenia dievcata od 7-14 co si odskocia od sims2 ale na normalne hranie je to proste grc pre mna.

mam 4 roky stare lenovo s 1GB ram,intel core 2 duo 1,5ghz, integrovanou intelackou grafikou a pomerne bez problemov som hraval 4 stoly (sem tam seknutie pri prepnuti medzi stolmi). Ale ako hovoris moc dobre sa mi tam nehralo i ked je to celkom slusny rybnik....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod tucniak 13 Jan 2012 12:36

Tam sa da hrat aj nejaky klasicky vzhlad ci len henten matrix??

sent via Tapatalk
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod Stanley VII 13 Jan 2012 13:48

Iba ten "matrix", na druhú stranu práve ten priťahuje "7-14 ročné dievčatá, čo si odskočia od SIMS2", ak budem citovať Popa, takže sa dá asi predstaviť úroveň hráčov v tejto herni. Inak keď sa povypínajú detaily v options, tak NASA počítač potrebný nieje...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod A_Rimmer 13 Jan 2012 14:14

Pri tom matrixe este existuje taka moznost, ze tam nie su ziadne animacie, ani nic 3D. Vidis len normalne 2D stol a hlavy v stvorcoch okolo (skoro ako normalne herne). Tak je to celkom hratelne.

Inak mne 1-2 stoly v 3D v nizkych detailoch (musim zaskrutnut to "play in low detail" na zaciatku) plynulo bezia aj na 4 roky starom notebooku s integrovanou grafickou kartou. :)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Vyskúšajte 3D poker s 30% rakebackom!

Odoslaťod 1zart1 13 Jan 2012 14:45

A_Rimmer napísal:Pri tom matrixe este existuje taka moznost, ze tam nie su ziadne animacie, ani nic 3D. Vidis len normalne 2D stol a hlavy v stvorcoch okolo (skoro ako normalne herne). Tak je to celkom hratelne.

Inak mne 1-2 stoly v 3D v nizkych detailoch (musim zaskrutnut to "play in low detail" na zaciatku) plynulo bezia aj na 4 roky starom notebooku s integrovanou grafickou kartou. :)


ja mozem hrat uplne v pohode 4 stoly vo vysokom rozliseni, na 5 rokov starom PC, PAMAT TUSIM 2 GB a procak odpovedajuci vtedajsej dobe, nejake AMD, s urovnou hracou to tiez trochu prehanate, inak nechapem preco tam nezarabate miliony, vsak trochu zlej grafiky by za tie peniaze stalo, ci nie
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Ďalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!