´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod lolofon 14 Jan 2012 20:21

Miham napísal:
Zajacekk napísal:
ramzey napísal:Kasli na pokoru, bud sebavedomi tak ako si aj nadalej, co si myslia ostatny na to sa vykasli!


Na čo má byť človek úspešný a finančne zabezpečený, keď ho ľudia nebudú mať radi? :)


Ty nemas rad kazdeho sebavedomeho cloveka? Ja mam takych praveze najradsej... Sebavedomie je treba, najma ked chces v zivote nieco dosiahnut.

ja osobne mam radsej tych, co su vo vnutri sebavedomi a navonok skromni a pokorni, aj ked o moju osobnu preferenciu tu az tak nejde... skor je imo pokora velmi dolezita vlastnost ak chce clovek fakt uspiet

Za tento príspevok od lolofon poďakovali :
sudden
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod yegon 14 Jan 2012 20:31

lolofon napísal:ja osobne mam radsej tych, co su vo vnutri sebavedomi a navonok skromni a pokorni


myslis tych co sa pretvaruju? :)

fakt neviem co tu riesite, sebavedomie nie je negativna vlastnost. Skor je to vacsinou o probleme druhej strany, ked si niekto neveri tak vnima sebavedomych ludi ako keby sa mu vysmievali a robili sa lepsim nez su oni - to moze ale nemusi byt realita.

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
hegides, Miham
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod lolofon 14 Jan 2012 22:20

ak si niekto veri/vie, ze nieco dokaze/dokazal, ale nepotrebuje sa tym chvalit ostatnym, tak to vobec nepovazujem za pretvaranie sa, tak to bolo myslene.

edit: je jasne, ze ked sa s niekym robi rozhovor, tak by asi mal ukazat, ako sa mu dari a nieco zo svojich uspechov, ide mi o ten styl.
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod Zajacekk 15 Jan 2012 02:54

Miham napísal:Ty nemas rad kazdeho sebavedomeho cloveka? Ja mam takych praveze najradsej... Sebavedomie je treba, najma ked chces v zivote nieco dosiahnut.


Keď to chceš takto bez servítky počuť... pLAYERsvk je ako hráč veľmi dobrý, výsledky sú zaslúžené, ja mu za ne gratulujem a prajem ešte ďalšie a väčšie úspechy, no ako človek je pre mňa namyslené tupelo, ako tak sledujem už dlhšiu dobu fórum a jeho vyjadrovanie sa tu v niektorých prípadoch. Je tu kopu iných hráčov, ktorí dosiahli omnoho viac a správajú sa narozdiel od neho s úctou, starostlivo, dobrosrdečne atď atď... Player mi príde taký, že kto mu nemá čo do života dať, tak je nula.
Samozrejme, môžem sa mýliť a ak sa mýlim, tak sa mu ospravedlňujem, týmto postom som nechcel na nikoho útočiť, len napísať svoj názor (na to hádam nárok mám).

Za tento príspevok od Zajacekk poďakovali :
YOSSARIAN1980
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod sudden 15 Jan 2012 04:19

yegon napísal:
lolofon napísal:ja osobne mam radsej tych, co su vo vnutri sebavedomi a navonok skromni a pokorni


myslis tych co sa pretvaruju? :)

fakt neviem co tu riesite, sebavedomie nie je negativna vlastnost. Skor je to vacsinou o probleme druhej strany, ked si niekto neveri tak vnima sebavedomych ludi ako keby sa mu vysmievali a robili sa lepsim nez su oni - to moze ale nemusi byt realita.


skor ide vseobecne o vystupovanie toho cloveka, sebavedomie a pokora sa imo vobec nemusia navzajom vylucovat, pozitivny priklad napr. vinkyy alebo phase

ale ked sa niekto prezentuje ako ubermensch a nevystupuje moc sympatickym sposobom tak oblubeny asi nebude, to sa mi zda celkom pochopitelne
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod kubo251 15 Jan 2012 10:07

Zajacekk napísal:Player mi príde taký, že kto mu nemá čo do života dať, tak je nula.

player mi dal ZADARMO coaching a aj dalsim hracom, vdaka comu sa moja hra o dost zlepsila :good:
a co si spravil pre ostatnych TY ?

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali - 2:
elladan1, Samot10
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod pLAYERsvk 15 Jan 2012 10:27

Zajacekk je busto moron co zobre od ludi peniaze na pp.. a ked nedostane tak hatuje diskusie, týmto postom som nechcel na nikoho útočiť, len napísať svoj názor (na to hádam nárok mám) :o
Obrázok používateľa
pLAYERsvk
 
Príspevky: 365
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 32 krát/84 krát
Karma: 3

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod Horsey7 15 Jan 2012 11:40

zivot je krajsi bez osobnych invektiv, right? ani jednej ani druhej strane to neprida na dolezitosti :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod tucniak 15 Jan 2012 12:55

pLAYERsvk napísal:Zajacekk je busto moron co zobre od ludi peniaze na pp.. a ked nedostane tak hatuje diskusie, týmto postom som nechcel na nikoho útočiť, len napísať svoj názor (na to hádam nárok mám) :o


tak sem prosim ta pastni citacie sukromnych sprav/ postov na fore kde sa tak deje. Inak len klames a osocujes ineho cloveka, to s vlastnym nazorom nema nic spolocne.

hint (rozdiel):

A:myslim si, ze zajacek je taky a taky (nazor)
B:zajacek ukradol to a to a zobre tam a tam (statement)

Za tento príspevok od tucniak poďakovali - 2:
A_Rimmer, sudden
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod Zajacekk 15 Jan 2012 13:22

Jeden jediny krát som tu požiadal ľudí o pomoc, potreboval som depozitnúť moneybookers 100e, bolo to dôležité, nemal som funkčnú kreditku, nepohybujem sa v takých kruhoch, kde má veľa ľudí účet na MB a myslel som, že nájdem pomoc tu. Jeden významný člen fóra mi bez problémov pomohol a podľa dohody som mu aj bez problémov peniaze vrátil (ak chce, môže potvrdiť).
A nehatujem kvôli tomu, že odmietol pomôcť alebo sa správal ako pán kráľ, ani kvôli žiarlivosti z jeho úspechov, nedostatkom financií netrpím, nemám čo závidieť. Hatujem kvôli jeho egu a povahe.
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!