SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod admin 27 Jan 2012 00:01

Diskusia k článku: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou cash game neodolali ani hviezdy SK/CZ pokrového neba!

Do začiatku druhého ročníka turnaja Slovak Poker Masters zostáva už len niečo viac ako 24 hodín a my vám prinášame tie najčerstvejšie informácie zo zákulisia tohto turnaja. Už teraz je jasné, že garancia fantastických €50,000 v spojení s preslávenou košickou cash game prilákala do košického Poker Clubu Monte Carlo tie najjagavejšie hviezdy slovenského a českého pokrového neba. Špičku hviezdneho ľadovca budú tvoriť Martin Kabrhel, Marek Blaško a Vojtěch Růžička, no to nie je ani zďaleka všetko... Na zozname turnaja Slovak Poker Masters 2012 je už 85 hráčov a do Košíc mieri to najlepšie zo slovenskej a českej pokrovej scény. Košice sa môžu už teraz tešiť na turnajových a cash game žralokov: Martina Kabrhela, Vojtěcha Růžičku, Josefa Guláša, Josefa Kropáčka, Petra „Blonďáka“ Svobodu, Mareka Blaška, Borisa Kotlebu, Mareka Tatára, Ľuboša Benkoviča a Luigiho. Rozhovor s Marekom Tatárom a Ľubošom Benkovičom môžte nájsť tu. Najväčšími liveturnajovými výhrami sa spomedzi týchto hráčov môže pochváliť český pro Martin Kabrhel, ktorý si už v live turnajoch pripísal na svoj účet viac ako milión dolárov. Jeho najväčším live úspechom je určite víťazstvo v €20,000 High...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod pokermasters 27 Jan 2012 18:36

Cash gane akcia na pokrových stoloch v Poker Clube Monte Carlo je už v plnom prúde.
Na high stakes stole 10/20 (aktuálne 9 hráčov) je už v obehu vyše 45.000€!!!
Momentálne je ešte otovrený cash game stôl s blindami 2/5 ktorý je tiež plný a hojne obsadený po akcii hladných hráčov.
Aktuálny stav cash game nájdete na nasledovnom odkaze: http://www.pokerclub.sk/kosice/sk/poker ... hrame.html

Prídite sa zúčastniť aj vy!!!
Obrázok používateľa
pokermasters
 
Príspevky: 86
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 0

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod TomMolivan 27 Jan 2012 20:44

Kto všetko z pp.sk tam okrem mňa? Nech viem, koľko pív budem platiť :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod Matej Zavacky 27 Jan 2012 21:00

ja som in, ale nepijem :D
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod ferkan 27 Jan 2012 22:02

I will be there
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod eMKey 27 Jan 2012 22:33

takze aj ja som tu a sedim na kvalde
eMKey
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 26 krát/5 krát
Karma: 5

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod jozefjco 28 Jan 2012 01:12

ze vraj najjagavejsie hviezdy, lol. :lol2: Kde je Dag, Janko Bendik - ved je z kosic!,Stasko,Hruby
Okrem Kabrhela a Blaska sama gamblerska smotanka a nie hraci. :crazy: Ze 45K na stole , naco kamuflovat zlet gamblerov nejakym turnajom,ktoreho garancia je nizsia ako suma na CGstoloch? Normalneho hraca takito len do..bu - bez problemov tito hraci platia dro za all :o . a potom to hraj za svoj mesacny prijem :evil:
jozefjco
 
Príspevky: 1
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod popoBA 28 Jan 2012 08:43

jozefjco napísal: bez problemov tito hraci platia dro za all :o . a potom to hraj za svoj mesacny prijem :evil:

:lol2:

Spoiler:
Obrázok

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
hegides
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: SLOVAK POKER MASTERS 2012: Čaru turnaja v spojení s košickou

Odoslaťod eMKey 28 Jan 2012 11:47

nemam nic proti, ale ak chcem vyhrat potrebujem dostat vyplatene
radsej hram proti gamblerom aj ked je to nebezpecne ako proti regularom kde je to viac menej o tom ako sa stretnu karty aby som dostal payout
inak ak mam pravdu povedat pochodil som toho dost a high stakes regulari nie su vzdy kamerami obletovani ludia a poker pro
napriklad staszko je vyslovene turnajovy hrac a vysoke cashe nehrava
ja som s tou zostavou tu na podujati velmi spokojny pokial je ev+
eMKey
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 26 krát/5 krát
Karma: 5


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!