Pokrové Slovensko sa sťahuje do Bratislavy. Už tento týždeň

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Pokrové Slovensko sa sťahuje do Bratislavy. Už tento týždeň

Odoslaťod DevilMayCry 10 Feb 2012 10:34

palo1973 napísal:skor ide o to,ze to chalani by aj chceli

no asi nechceli kedze to nerobia :) a kedze nevedia nikoho najst tak nech to robia oni ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Pokrové Slovensko sa sťahuje do Bratislavy. Už tento týždeň

Odoslaťod WNT 10 Feb 2012 11:41

premelu sa tam same hviezdy gambleri s celeho slovenska ktori beru 500urovku ako toaletny papier a nikde som sa nedocital ze by sa hral aj nejaky charitativny event alebo mi nieco uslo alebo to boli len zase same keci co vsetko sa bude organizovat pre charitu...asi tu na slovensku niesu ludia co trpia aj za nas aby sme sa tam mohli ist zabavat na ich ucet...je mi z NAS vsetkych na nic :bad:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Pokrové Slovensko sa sťahuje do Bratislavy. Už tento týždeň

Odoslaťod DevilMayCry 10 Feb 2012 12:44

WNT napísal:premelu sa tam same hviezdy gambleri s celeho slovenska ktori beru 500urovku ako toaletny papier a nikde som sa nedocital ze by sa hral aj nejaky charitativny event alebo mi nieco uslo alebo to boli len zase same keci co vsetko sa bude organizovat pre charitu...asi tu na slovensku niesu ludia co trpia aj za nas aby sme sa tam mohli ist zabavat na ich ucet...je mi z NAS vsetkych na nic :bad:


Okrem
toho sú pre hráčov pripravené ďalšie dva eventy a to Pot limit Omaha 50€ 1 Rebuy
a Charity event, z ktorého bude celý výťažok použitý na charitatívne účely.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Pokrové Slovensko sa sťahuje do Bratislavy. Už tento týždeň

Odoslaťod sudden 10 Feb 2012 14:45

palo1973 napísal:skor ide o to,ze to chalani by aj chceli ale zrejme to nema kto robit,ja to fakt nechapem,je tu kopec low stakes hracov,ktorym by tych 100 euro+ za 2-3 dnovy report celkom pomohlo,okrem toho by spoznali hracov,snad aj niecomu priucili,ale oni si radsej budu pinkat NL4 ci 1 $ sitka a spamovat portaly crying postami.... :shock:

zase pisat tiez nevie kazdy, to, ze je niekto busto micros grinder este automaticky neznamena, ze bude robit dobre reporty :)

predtym tu bolo par ludi, ktori robili dobre reporty, lenze z nejakeho dovodu uz nikto z nich pre pokerportal nerobi, takze chalani to asi nemaju moc dobre poriesene personalne, to bude asi hlavny problem

napriklad Kosice boli odreportovane dobre
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Pokrové Slovensko sa sťahuje do Bratislavy. Už tento týždeň

Odoslaťod popoBA 10 Feb 2012 19:26

ale ved kludne menuj :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!