$40 instant reload bonus a freeroll o $3,000

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

$40 instant reload bonus a freeroll o $3,000

Odoslaťod admin 13 Feb 2012 10:00

Diskusia k článku: $40 instant reload bonus a freeroll o $3,000

Myslite na Valentína aj na poker a môžete v herni 8***oker získať instant bonus vo výške 20% vášho vkladu až do maxima $40 (plný bonus pri vklade $200) a vstupenku do freerollu o $3,000 s prémiou v podobe romantickej dovolenky pre víťaza turnaja a jeho polovičku. Stačí urobiť na Valentína - 14.2.2012 do herne 8***oker vklad minimálne vo výške $30 a počas vkladu použiť bonus kód "LOVEPOKER". Okrem sumy až do $40, ktorú môžete získať na účet okamžite po vašom vklade a môžete s nimi hneď hrať dostanete aj vstupenku na nasledovný turnaj: Názov: $3,000 Valentine Vacation Freeroll Začiatok turnaja: 15.2.2012 o 20:02 nášho času (19:02 GMT) Prizepool: $3,000 garancia + víťaz získa víkend snov pre dve osoby v hodnote až $5,500! Registrácia: 6 hodín pred začiatkom Balíček na víkend snov pre dve osoby v hodnote $5,500 obsahuje: 3 noci v 5 hviezdičkovom hoteli L’Hotel De Sers spiatočné letenky pre dve osoby (zo všetkých väčších európskych letísk) večeru v jednej z najlepších parížskych reštaurácií - 58 Tour Eiffel 2 x Paris Pass (vstupy do múzeí, výhliadková jazda autobusom, ochutnávka vín a ďalšie) Herňa 8***oker patrí medzi herne s množstvom rekreačných hráčov, čo pri hre na stoloch tejto herne určite oceníte! Za posledné mesiace sa táto herňa teší výsokému...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22238
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: $40 instant reload bonus a freeroll o $3,000

Odoslaťod ___Mortylen___ 13 Feb 2012 21:31

Lucky Ace regulari si mozu nechat zajst chut, ci to plati aj tam?
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: $40 instant reload bonus a freeroll o $3,000

Odoslaťod Stanley VII 14 Feb 2012 10:11

Bohužiaľ na Lucky Ace som o tom nikde nezachytil ani slovo, takže tam bude zrejme Valentín bez bonusu a bude si treba počkať len na ich tradičné víkendové pending bonusy.

Inak tieto instant na 888pokri mám veľmi rád, na cashi sa super rýchlo čistia a môže sa čistiť zároveň pending bonus aj instant, lebo na pending sa zbierajú body, instant sa čistí pretočením cashu cez stoly. Myslím že to bolo 20-krát. To napr. $40 znamená, že sa pri stole musí prevsádzať $800, čo napr. na NL50 je hneď. Veď to len keď človek 100-krát kradne blind má $150 prevsádzaných a popritom niekoľko normálnych potov a bonus je prečistený.

Ja už som si tam samozrejme $200 buchol a bonus mám na účte, takéto akcie vždy využijem a na 888pokri sa mi aj celkom dobre hrá a mám tam ešte aj pending bonus. Keď ho dávali som síce nemal čas na hru ale vložil som si, lebo som vedel že vydrží 3 mesiace a teraz ho zužitkujem, keď budem čistiť oba naraz :) Aj pending aj instant :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!