iPoker zvažuje rozdelenie na dve oddelené siete!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

iPoker zvažuje rozdelenie na dve oddelené siete!

Odoslaťod admin 17 Feb 2012 13:00

Diskusia k článku: iPoker zvažuje rozdelenie na dve oddelené siete!

Niekoľko zdrojov potvrdilo, že iPoker Network, ktorú vlastní spoločnosť Playtech, bude pravdepodobne rozdelená do dvoch menších sietí pod hlavičkou iPoker. iPoker je momentálne tretia najväčšia sieť v online pokrovom priemysle a viac ako 40 skinmi. Väčšie herne v tejto sieti prinášajú do hráčskeho poľa viac rekreačných hráčov a menšie herne to využívajú. iPoker sa chystá zakročiť. iPokru sa podarilo zostať jednou z najväčších pokrových sietí vďaka kalibru niektorých pokrových herní, ktoré zahŕňajú niekoľko najväčších stávkových kancelárii v Európe ako Willian Hill, B**365 alebo Titan Poker.Motivácia pre toto rozdelenie určite vychádza zo staršej sťažnosti, že niektoré herne prinášajú veľa rekreačných hráčov do hráčskeho poľa, zatiaľ čo ostatné pokrové herne to využívajú bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom prispievali na chod siete. Oddelenie hráčskej základne nie je novým fenoménom vo svete pokru. Iné pokrové siete, ako Microgaming majú presne vymedzené skupiny hráčov, ktoré patria do jednotlivých pokrových herní, ako Ladbrokes od zvyšku siete na niektorých cash games stoloch. Logika takýchto opatrení spočíva v ochrane veľkých stávkových spoločností tak, aby nestratili svojich VIP hráčov do menších herní, ktoré „údajne“ lákajú hráčov ponúkaním lepších bonusov a rakebacku. Keď má človek možnosť voľby medzi dvoma...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: iPoker zvažuje rozdelenie na dve oddelené siete!

Odoslaťod nabokow 17 Feb 2012 16:13

zaujimave, najprv sa vela diskutovalo o tom, ze prejdu na system podobny Essence (ktory je imo crap)... pokial viem, da sa bezne dostat na nejaky 45+pct rakeback cez VIP programy pomocou boostov (ci to stoji za stoly plne regov a slaby soft aj po updatovani, neviem).

U***et je microgaming btw, ako aj bolo opravene na 2+2
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: iPoker zvažuje rozdelenie na dve oddelené siete!

Odoslaťod sudden 17 Feb 2012 16:48

nechapem naco si tam pustaju XY skinov (nielen Ipoker, ale aj Ongame), potom po case zistia, ze tam su 3 herne, ktore robia traffic a zvysok su paraziti, ktori im kradnu regov na rakeback dealy
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: iPoker zvažuje rozdelenie na dve oddelené siete!

Odoslaťod popoBA 17 Feb 2012 16:59

ja som onehdá hral na takej asi stredne velkej ipoker herni MAnsion poker koli tomu ze im tam bezala omaha rake race ktora bola dost soft.no vsehovsudy som im tam za mesiac mohol narakeovat nejakych smiesnych 150 dolarov. race skoncila a 3 dni som to nezapol. po 3 dnoch mi dosiel mail ci je secko ok a ci sa planujem vratit na stoly a ze ked hej ze mi daju 5dol insta bonus a 200! dol na clearovanie. teraz zas som to zas zapol ale po 2 tyzdnoch a prve co bolo ze tetka cez live chat hned ze ked spravim hocijaky maly depozit tak mi daju 50bonus a 3 free tickety do sng. kukal som jak puk ze preco ich takto zaujima nejaky mikro zaprdenec co im tam ani nic poriadne neodrakeuje ale uz to asi chapem :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!