Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Odoslaťod janko 21 Feb 2012 16:30

Dvovod bude asi nižši najom :D
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Odoslaťod Ivo 21 Feb 2012 17:43

Ak sú to tie priestory v Retre kde už "pobočka" GV istý čas fungovala, tak to nové priestory nie sú.
Na 10 stolov v tom slíži to tam bude riadne nadupané. Priestory v Hrone neboli určite ideálne, ale týmto krokom GV úplne stráca(aj keď už zrejme dávnejšie stratil) prívlastky najlepší a najväčší pokrový klub v SR. Ale keď im to stačí...
Z hľadiska polohy, dostupnosti, atraktivity priestorov je to bez debaty krok z kaluže do blata.
No a neviem si predstaviť ako tam chcú organizovať WPT.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Odoslaťod ramzey 21 Feb 2012 21:19

Obrázok
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Odoslaťod Traged 21 Feb 2012 21:51

Môj osobný názor je ten, že pre majiteľov daného kasína nikdy nehral prím poker, čo sa týkalo ziskov a zárobkov, skôr to bol ako doplnok kasína, lebo živila ich ruletka a automatíky, ktoré šlapali 24/7. Druhá vec, čo sa týka tých priestorov, sú podstatne menšie, tak pri full turnaji tam budeme ako prefajčené sardinky. Lokalita pri Tescu nebola zlá, kvázi na výpadovke, zašité niečo v Ružinov, kde ani zďaleka nie je toľko parkovacích miest ako bolo pri Tescu. Turnaje v GV úrovne klesajú, spolupráca s Montesinom? atraktivitu to u mňa osobne nemá. Na to aby v piatok alebo v sobotu prilákali cca do 80 ľudí kvalitnými turnajmi s prijateľným buyinom, tak spravia opak, radšej nech tam je 30 ľudí a z toho 10 vlastných zamestnancov.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Odoslaťod WNT 22 Feb 2012 13:10

hm asi je to zaciatok konca....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Slovenská pokrová bomba: Golden Vegas sa sťahuje do nových p

Odoslaťod Magnus 27 Feb 2012 12:56

Golden Vegas je naozaj na ustupe, mozu sa manazeri klubu ohanat sladkymi recami, kolko chcu, ale fakty su fakty. Uplne fiasko s MSR, neskutocne blbe turnaje so 40k stackmi, neskutocna drzost nasadzovat tak okato dealerov do turnajov, ved to je uz totalne na smiech, ked hraje 20 hracov a z toho 7 dealerov, vobec nedotiahnuta spolupraca s rakuskymi klubmi, ktore sa na tom len pekne nabalia, dochadzat o jednej rano do montesina, gratulujem pani manazeri....dokola tie iste turnaje, s low garanciami.
Cashka komplet nahovno, aby som tam stale videl tie iste ksichty, co si tam sadnu uz o 20.00 a pri cash len trepu blbosti a hraju sa na mudrych a kazdeho poucuju....jedine tak casnicky su ok. Priestory take, ze 1 meter automatari a ruletaci, tak to je na "najvacsi pokrovy klub" na slovensku trosku slabeeee. RETRO....som zvedavy, kto si na toto zvykne, ale je to krok spat...pripomina mi to zasly klub 23-ku...a asi aj tak dopadne.... :shock:
Smutne ze v BA mame mrte klubov, ale ani jeden poriadny. Cest CCC, ze sa ako tak snazia, aj ked oni maju muchy jak hrom. ALe aspon priestory maju na urovni.

Za tento príspevok od Magnus poďakovali :
TomMolivan
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!