Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod admin 29 Feb 2012 10:00

Diskusia k článku: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Najväčšia online pokrová herňa sveta potichu spustila testovanie svojej verzie obľúbeného „Rush Pokru“ s názvom „Zoom Poker“. Vydanie tejto „rýchlo pohybujúcej“ varianty pokru trvalo dlhý čas. Dlho očakávaná pokrová varianta by mala ponúknuť podobný zážitok z hrania ako tomu bolo v konkurenčnej herni Full Tilt Poker, ktorý začal poskytovať svojim zákazníkom obľúbený Rush Poker začiatkom roku 2010. Po šiestich mesiacoch konečne prišlo spustenie Zoom Pokru. Pre tých, ktorí zabudli na tento formát, ponúkame stručné zhrnutie: Hráči sa pripoja do neobmedzeného hráčskeho poľa, podobne ako v multi-table turnaji. Po registrácii sú okamžite usadení ku stolu s ďalšími súpermi. Na konci každej ruky sú náhodne presunutí k novému stolu s novými hráčmi. Hráči môžu využiť funkciu „fast-fold“ preflop, vďaka ktorej sú hneď presunutí k novej ruke na ďalší stôl. Toto umožňuje odohrať hráčom viac ako 200 rúk za hodinu pri hraní len jedného stola. Pre fanúšikov „Rushu“ je to skvelá správa, keďže Zoom ponúka rovnaké možnosti a pôžitok z hry, pričom môžu vstúpiť do hráčskeho poľa až štyri krát. Replayer a okamžitá história rúk je k dispozícii ako u bežných stolov, čo vám umožňuje prezerať si mucknuté karty z predošlej ruky, rovnako ako si robiť poznámky ku hráčom a farebne si označovať. Jedinou významnou novinkou je...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod poldinhoo 29 Feb 2012 14:12

skusali ste to uz niekto??
ako funguje rake metoda pri tom na body? dealt??

lebo ak by to bolo ako na ftp pri rushi, kde sa dalo v pohodicke pianko robit na nL5 rakeback $75/tyzdenne, tak by to nebolo zle
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod A_Rimmer 29 Feb 2012 14:19

Skusali, bolo tam 8 ludi :D , takze som foldol jednu ruku, 5 minut cakal na novych superov a kedze nikto neprisiel :D , tak som to zrusil. Ale to bolo pred 2 hodinami, mozno to uz bude lepsie.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod mažki 29 Feb 2012 14:20

najhorsie je ze je tam iba jeden limit a to 0,75-1,5 to je pomerne dost,dufam ze to tak je iba v testovacej verzii inak to bude pre drvivu vacsinu hracov vysoky teda nehratelny limit :(
mažki
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod A_Rimmer 29 Feb 2012 14:21

Ten limit je playmoney, je to len simbolicky tam dane. Samozrejme, ze realne peniaze tam budu uplne ine limity.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod AlfaZz 29 Feb 2012 14:24

Mne sa tam nejde pripojiť ... píše "only players from P****Stars.com" ... čo to :lol2: ... ale nech to už bude dostupné, rush mi hodne chýba ... dalo sa super nielen cashovať, ale hlavne kvôli bonusom bol good....už sa teším
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod AlfaZz 29 Feb 2012 14:29

AlfaZz napísal:Mne sa tam nejde pripojiť ... píše "only players from P****Stars.com" ... čo to :lol2: ... ale nech to už bude dostupné, rush mi hodne chýba ... dalo sa super nielen cashovať, ale hlavne kvôli bonusom bol good....už sa teším


jaj však tam je navod v článku ... :lol2: :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod sudden 29 Feb 2012 15:35

poldinhoo napísal:skusali ste to uz niekto??
ako funguje rake metoda pri tom na body? dealt??

lebo ak by to bolo ako na ftp pri rushi, kde sa dalo v pohodicke pianko robit na nL5 rakeback $75/tyzdenne, tak by to nebolo zle


vsak nedavno prechadzali na weighted contributed pre normalne CGs, pochybujem, ze na rush by pouzivali inu metodu
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod poldinhoo 29 Feb 2012 15:59

sudden napísal:
poldinhoo napísal:skusali ste to uz niekto??
ako funguje rake metoda pri tom na body? dealt??

lebo ak by to bolo ako na ftp pri rushi, kde sa dalo v pohodicke pianko robit na nL5 rakeback $75/tyzdenne, tak by to nebolo zle


vsak nedavno prechadzali na weighted contributed pre normalne CGs, pochybujem, ze na rush by pouzivali inu metodu


no ved nieco sa mi marilo..nebol som si isty..tak nic potom..diky..v tom pripade je rush format o 60% menej ziskovy..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod veyron2000 29 Feb 2012 16:07

o 60% ? To si ako vyratal pls. Nie v zlom,vazne ma to zaujima.
veyron2000
 
Príspevky: 145
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 43 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!