Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod Chlpo1989 29 Feb 2012 16:35

V podstate ide o to, ze pri jednej metode sa berie rake z kazdej ruky, ktora je rozdana (byvaly system FT) a teraz sa berie rake iba z ruky, ktoru odohras a a to danym %-tom, ktorym prispejes do potu. Cize ked hras urcite percento ruk tak...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod HypAA 29 Feb 2012 17:04

o 60% menej vyhodne to je mozno pre ***** nitov s 12/10... :)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod poldinhoo 29 Feb 2012 19:36

vyratal som to skusenostou :)
hraval som dost dlho a vela rush na ftp pokri v case ked zmenili dealt metodu na weighted contributed a viem ako sa mi zmenil rakeback..
hypaa..ja neviem mne je jedno ci niekto hra 7/5 alebo 34/30 casto aj ludia co hraju 17/13 nadavaju na nitov a pritom su sami v podstate tight hraci..no ale o to mi neslo..na rushi ma kazdy nit staty, pretoze tam odhras na 4 stoloch 800ruk/hod a to ti skresli staty..

weighted metoda je vzdy minusom pre vsetkych hracov..len pre tych viac loose je mensim minusom..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod sudden 01 Mar 2012 00:38

logicky to nemoze byt minusom pre vsetkych hracov, mnozstvo zaplatenych rake-ov je rovnake bezohladu na to aka metoda sa pouziva na pridelovanie, takze ak niekomu uberies tak niekto dalsi zase musi dostat viac

mne pripada weighted contributed metoda ovela logickejsia, proste ti priznaju tolko rake kolko realne zaplatis, cim viac nitty tym mensi rakeback na x hands
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod Marcel73 01 Mar 2012 07:01

Ak sa nezmenili celkove percenta raku tak weighted contributed metoda je plusom pre hracov co sa vela zapajaju do hry, vela platia a myslim si, ze je to ovela spravodlivejsie. Dokonca si myslim, ze najspravnejsie by bolo ak by bol rake ratany iba hracovi co bral pot, ved on je ukrateny o rake.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

ZOOM poker pre zaciatocnika?

Odoslaťod Axif 08 Apr 2012 18:56

Zdar borci, neviem ci tu najdem vhodnejsie vlakno a tak pisem sem..

Poker som zacal hrat nedavno a rozhodol som sa na to ist pekne po poriadku, otvoril som si teda cash game a celkom sa mi darilo, po par dnoch som spravil zo svojho vkladu (8 eur) -> 30 eur; no kedze mam malo skusenosti, na dalsi den som sa dostal do tiltu a prehral velku cast BR, mal som vsak stastie, pretoze som bol len zopar VPP od uvolnenia bonusu a tak som sa ocitol na 16 eurach, ktore som znova postupne prehraval, az nastal bod zlomu a zacal som stupat az na 28 eur. Povedal som si, ze som na tom super a sam som bol prekvapeny, ako som to dokazal vytiahnut.

Ale aby som nebol od veci - myslite, ze je pre mna ako zaciatocnika vhodny ZOOM poker? Pretoze na nom dokazem rychlo vyhravat, ale tiez prehravat. Stve ma, ze max. BI pre moj limit je 2$, co je v porovnani s klasickou cashkou znacne menej, neviem co tym sleduju..

Momentalne je moja situacia taka, ze som na nule a zvazujem, ci vlozim na ucet peniaze znova a ci vobec budem pokracovat v cg na ZOOMe alebo si zahram klasiku, co poviete? Alebo mam skusit MTT? Diky :)
Axif
 
Príspevky: 23
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 5 krát/2 krát
Karma: 1

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod 1886er 08 Apr 2012 19:30

nazdar, skús si zahrať sng (1 stolové turnaje), možno sa ti budú páčiť viac. je to zaujímavejšie ako nudná cash :D zahraj si pár a uvidíš
ja keby som bol úplný začiatočník, tak by som hneď zoom nehral. radšej obyčajné fullringy

v akej herni plánuješ hrať?
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Testovanie `Zoom Pokru` na P****Stars v plnom prúde

Odoslaťod Axif 08 Apr 2012 21:44

Tak zatial som na PS, ale nejak sa v tych herniach nevyznam, jedine co viem je, ze PS ma dobry traffic..

Idem si nejake pozriet :)
Axif
 
Príspevky: 23
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 5 krát/2 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 43 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!