Celebrity Poker tour - special 3x BOUNTY!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Celebrity Poker tour - special 3x BOUNTY!

Odoslaťod admin 02 Mar 2012 05:16

Diskusia k článku: Celebrity Poker tour - special 3x BOUNTY!

Bratislavské Golden Vegas sa síce nepresťahovalo, ako bolo pôvodne v pláne, no turnaj, ktorý mal byť otvárací v nových priestoroch sa aj tak odohral. A ako v drvivej väčšine tunajších turnajov, aj tento sa dá určite považovať za úspešný. Garancia €2,500 pri buy-ine €25 (1 re-buy) prilákala do Podunajských Biskupíc 92 hráčov (56 re-buyov) a tak sa konečný prizepool vyšplhal na krásnych €3,103! Okrem výplatnej štruktúry, boli lákadlom pre hráčov aj traja bounty hráči. Nedávny víťaz Slávika 2011 Majk Spirit (€50 cash), slovenský P****Stars Pro Dag Palovič (€50 cash game kredit) a manažér Golden Vegas Jožko Jankovich (€50 turnajových kreditov). Okrem nich bolo možné pri stoloch sledovať napríklad Igora Panáka, tretieho z MSR 2012 Roba Obrtlíka, Ferkana, Tomáša Demoviča alebo Filipa Poláška.Práve posledný menovaný sa stal prvým vypadnutým hneď na začiatku turnaja. Najskor mu A-K nestačilo na flopnutý set v rukách Mišky Svetlíkovej a ďaľších 10,000 za re-buy odovzdal o chvíľu Robovi Obrtlíkovi. Na cash stole sa mu snáď darilo viac, keďže pri ňom sedel aj o piatej ráno. . . Lov na bounty sa začal od prvých chvíľ. Floorman "Dudy" sa poctivo staral aby sa bounty pravidelne presúvalo po stoloch. Ako prvý turnaj opustil Majk Spirit, ktorý podľa slov súperov, calloval všetko. No možno vidí Hip-hop ako...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Celebrity Poker tour - special 3x BOUNTY!

Odoslaťod trgy 02 Mar 2012 09:21

Pekny report Lucka :good: len niektore handy nie su zapisane cele- vsimol som si napr. hru, kde vypadol DAG- aka bola presne akcia pred flopom ? V texte je ze Dag raisoval zo SB 9-5 a CO ho doplatil (CO bol limpnuty?) a dalej tam je, ze K na turne potvrdil Novakovu prevahu= ale nikde som sa nedocital, co mal vlastne na ruke .

Overall good job= keep it up :poklona:
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: Celebrity Poker tour - special 3x BOUNTY!

Odoslaťod sklucis 02 Mar 2012 09:31

trgy napísal:Pekny report Lucka :good: len niektore handy nie su zapisane cele- vsimol som si napr. hru, kde vypadol DAG- aka bola presne akcia pred flopom ? V texte je ze Dag raisoval zo SB 9-5 a CO ho doplatil (CO bol limpnuty?) a dalej tam je, ze K na turne potvrdil Novakovu prevahu= ale nikde som sa nedocital, co mal vlastne na ruke .

Overall good job= keep it up :poklona:




dakujem, doplnene co chybalo .. . .nejak mi to tam uslo. . .videla som hru az na flope, tak snad to mam spravne zreprodukovane
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Celebrity Poker tour - special 3x BOUNTY!

Odoslaťod palo1973 02 Mar 2012 10:07

vyhrat vlastny bounty turnaj?good job Jozko,gratz :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!