Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom

Odoslaťod admin 09 Mar 2012 00:24

Diskusia k článku: Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom „Gogo-m“ Janoščákom

Za víťazstvo si z Bratislavy pred nedávnom odniesol krásnych €16,900, náramok a pohár pre víťaza. Je jasné, že hovorím o úradujúcom Majstrovi Slovenska Jaroslavovi Janoščákovi, ktorý nám poskytol exkluzívny rozhovor. Tento skromný chlapík upútal pokrovú verejnosť neuveriteľným comebackom práve na Majstrovstvách Slovenska, keď sa z úplného dna prebojoval až k víťazstvu. Podrobnosti z tohto turnaja, však neboli to jediné, čo nám Gogo prezradil... Ahoj Gogo, v úvode ťa poprosím, aby si sa v krátkosti predstavil čitateľom pokerportalu? Gogo: Ahoj, takže pri pokrovom stole ma každý pozná pod prezývkou Gogo a som z Košíc. Mojím druhým domovom je košický Poker Club Monte Carlo, v ktorom si rád krátim dlhú chvíľu, či už pri cash game alebo turnajových stoloch. Na úvod sa vráťme trošku v čase konkrétne k Majstrovstvám Slovenska. Ako hodnotíš kvalitu hráčov? Gogo: Tak to je veľmi ťažké povedať. Povedal by som to asi takto, že kvalita hráčov bola rôznorodá. Boli tam kvalitní hráči, priemerní, no aj tí podpriemerní. Celkovo však kvalita hráčov bola vyššia ako v lokálnych turnajoch, čo sa dalo od takéhoto turnaja očakávať. Ako sa ti hralo? Gogo: Prvý deň som mal ťažký stôl, hralo sa to bez raise-ov a bolo ťažké dostať sa ku žetónom. Našťastie druhý a tretí deň sa to rozbehlo a hralo sa mi o dosť lepšie. Ktorú...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom

Odoslaťod Komedia 09 Mar 2012 02:13

Pekný rozhovor :) nejakými "drobnými" na cestu domov som ti prispel aj ja keď si mi pobral niečo na cashy :D
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom

Odoslaťod TomMolivan 09 Mar 2012 19:39

Prvý deň som mal ťažký stôl

a
hralo sa to bez raise-ov


mi teda nejak dokopy nejde.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom

Odoslaťod magorko 10 Mar 2012 01:53

nj nitky sa nedaju nijak exploitovat :(
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Rozhovor s úradujúcim Majstrom Slovenska v pokri Jaroslavom

Odoslaťod KingAce 14 Mar 2012 09:51

Keby si poznal Gogo-vu hru chapal by si preco sa mu hralo tazko bez raisov :)))

Za tento príspevok od KingAce poďakovali :
eMKey
KingAce
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!