PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod zackmir 31 Mar 2012 23:50

swain napísal:
:evil: no pekne ešte že som tam nesiel - dobre sa odzubava v tomto klube :bad:




rovnako ako v kazdom inom... strhava sa 15%, ktore idu na turnajovu ligu, bonusy, freerolly pre vernych hracov ci podobne. nevidim v tom nic ojedinele ani nic nad cim sa je nutne rozculovat.
zackmir
 
Príspevky: 104
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod ramzey 31 Mar 2012 23:51

Dneska som mal na cashi jednu handu s LACIM..cisty skiller akurat neratal, ze ho dokazem vycallovat s AQ high :lol2:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod Haulo 01 Apr 2012 00:29

ramzey napísal:Dneska som mal na cashi jednu handu s LACIM..cisty skiller akurat neratal, ze ho dokazem vycallovat s AQ high :lol2:


Laci začína byť legendárny hráč...nezabudnuteľný je aj jeho allin blaf s 300 eurovým stackom do 50 eurového potu, keď mal protihráč nuts flush a rozmýšlal ako z neho dostane najviac :fish:

Btw ku garantom, ktoré sú často diskutovanou témou...v CCC boli vždy garancie uvedené v sume, z ktorej sa následne odčitalo 15%, čo majú aj na stránke (mimochodom pod každým turnajom) + 5 euríčko ide do turnajového badbeat jackpotu, čo je podľa mňa dobrý nápad, lebo pri turnaji je určite vyššia šanca, že padne...
Neviem, že či vôbec niekde majú turnajovú ligu s takou dotáciou ako v CCC...a peniaze do tejto ligy idú samozrejme z týchto 15%, takže v konečnom dôsledku peniaze nezmiznú...

Turnaj super...teším sa na ďalšiu podobnú akciu... ďalšie plusové boy pre CCC u mňa :good:
Haulo
 
Príspevky: 5
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod YOSSARIAN1980 01 Apr 2012 02:06

Haulo napísal:
ramzey napísal:...:



Btw ku garantom, ktoré sú často diskutovanou témou...v CCC boli vždy garancie uvedené v sume, z ktorej sa následne odčitalo 15%, čo majú aj na stránke (mimochodom pod každým turnajom) + 5 euríčko ide do turnajového badbeat jackpotu, čo je podľa mňa dobrý nápad, lebo pri turnaji je určite vyššia šanca, že padne...
Neviem, že či vôbec niekde majú turnajovú ligu s takou dotáciou ako v CCC...a peniaze do tejto ligy idú samozrejme z týchto 15%, takže v konečnom dôsledku peniaze nezmiznú...

Turnaj super...teším sa na ďalšiu podobnú akciu... ďalšie plusové boy pre CCC u mňa :good:

Aha takze v ccc zavadzaju ale nie az tak ako v inych kluboch. :poklona: dalsie plusove body :crazy:
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod swain 01 Apr 2012 11:18

zackmir napísal:
swain napísal:
:evil: no pekne ešte že som tam nesiel - dobre sa odzubava v tomto klube :bad:




rovnako ako v kazdom inom... strhava sa 15%, ktore idu na turnajovu ligu, bonusy, freerolly pre vernych hracov ci podobne. nevidim v tom nic ojedinele ani nic nad cim sa je nutne rozculovat.



tak ber kalkulačku a rátaj.......ja som mal z matiky trojku .......... :)
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod DevilMayCry 01 Apr 2012 12:27

Haulo napísal:[
Neviem, že či vôbec niekde majú turnajovú ligu s takou dotáciou ako v CCC...a peniaze do tejto ligy idú samozrejme z týchto 15%, takže v konečnom dôsledku peniaze nezmiznú...

tak nech radsej napisu ze sa jedna o 3400 GTD s buy-inom 50 + 9, co je uz dost velky rake :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod KoPe 01 Apr 2012 13:03

:wtf:

o akom o*ebavani to tu hovoríte ???
aspoň si nevymýšľajte pi*oviny keď už neviete ani čo hovoríte :crazy:
4000€ GTD z toho sa strháva 15% = 3400 a ešte 5€ do turnajového Bad Beatu = 3395€
tak kde je ojeb ?? každý jeden hráč čo tam ide hrať si je podľa mňa plne vedomý toho že tie percentá budú strhnuté tak neviem čo tu riešite...

Typický slovenský národ...

ak sa Vám to nepáči chodte hrať do Rakúska kde si zaplatíte Buy-in 36€ a z toho pôjde do prizepoolu 30€ a 6 si nechá klub čo činí 20% rake ale to samozrejme nikomu nevadí. :wall:

SICK !!!
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod A_Rimmer 01 Apr 2012 13:26

Preco by sme napisali pravdu, ze je to 3400 GTD a 600 na ligu, ked mozme o*ebat, ze je to 4000, aby nam prislo viacej ludi.

Typicky slovensky narod....

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
JURAJ001
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod lacored 01 Apr 2012 13:58

A_Rimmer napísal:Preco by sme napisali pravdu, ze je to 3400 GTD a 600 na ligu, ked mozme o*ebat, ze je to 4000, aby nam prislo viacej ludi.

Typicky slovensky narod....


Naco tu vobec hovorime o typickom slovenskom narode, kazdi sme nejaki,a kazdi si v tom najde to svoje...ale naozaj nechapem preco sa tu hovori o ojebavani, ked je niekde jasne napisane ze sa tie percenta ztrhavaju, ak by to napisane nebolo, vtedy by to bolo oj.bavanie.ked sa to imo niekomu nepaci,nemusi to ist hrat, alebo moze vyskusat nieco spravit...je to naozaj slovenska klasika ztrhavat percenta z GTD prizepoolov, mne osobne sa to tiez nepaci ale urcite nepoviem ze to je oj.bavanie,lebo by som oj.baval ja :D

A vyskusam nieco pre to spravit aby sa to zmenilo, mohli by sme na tuto temu otvorit debatu s vedenim ccc, ci by nebolo lepsie otvarat turnaje s urcenym buyinom+fee, ktore by bolo danych 15% a hned by to vyzeralo lepsie a.k.a.(50+8)GTD 3400€...
bolo by super ak by sa do tej debaty ludia zapojili, a samozrejme aj vedenie ccc aby to malo zmysel...dakujem...

ak by tento post nedaval zmysel, sorry, ale mam trosku opicu po vcerajsku :D

:gl:

Za tento príspevok od lacored poďakovali :
hegides
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: PokerPortal Bounty Hunter v CCC Bratislava!

Odoslaťod DevilMayCry 01 Apr 2012 14:04

KoPe napísal::wtf:
o akom o*ebavani to tu hovoríte ??
Typický slovenský národ...
SICK !!!


3400 GTD proste nie je 4000 GTD ale samozrejme ze na promo materialoch to ale vyzera vyrazne lakavejsie :crazy:

KoPe napísal:aspoň si nevymýšľajte pi*oviny keď už neviete ani čo hovoríte :crazy:

kope ty uz radsej nic nepis ked nevies o com hovoris ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!