Goin' pro by Scarmaker

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod ramzey 06 Apr 2012 19:55

yegon napísal:moj 5rocny syn sa tam random rozpraval s dochodcami v parku a taxikarmi - amateri :)


Kedze taxikari su tam vsetci s africkych krajin byt tebou prehodnotim ci to je tvoj syn :D
Co viem, tak Irsky tam hovoria uz len dochodcovia a maju fakt sick prizvuk, ale casom si clovek zvykne a je to v pohode.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod Hajzle 06 Apr 2012 21:13

Kena možno stretneš aj na turnaji, okrem snookru je aj vášnivý hráč pokru.

Koho tipuješ na majtra sveta? :crazy:
Hajzle
 
Príspevky: 31
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod hegides 07 Apr 2012 01:25

.glgl, tesim sa na report, dobre sa to cita ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Sickest live tourney ever

Odoslaťod TomMolivan 15 Apr 2012 03:54

Tento blog píšem krátko po jeho skončení (práve som na ceste domov) a jediné úvodné slová, ktoré ma napadajú sú „just wow!“. Prečo? Veľmi rýchlo sa dozviete a môžete mi veriť, bude to stáť za to.

Sobota 14.4. bola dňom, kedy oficiálne odštartovala Slovak Poker Tour 2012 – séria niekoľkých živých a online turnajov s BI v rozmedzí 100 – 150€ s nejakým extra freerollom na jej konci a šancou vyhrať ešte k tomu všetkému package na EMOP podľa vlastného výberu. Táto séria pod taktovkou skúseného Laca „Lose“ Jurgu mi prišla vcelku vhod, kedže sa mi to hranie live turnajov v poslednom čase aj vcelku zapáčilo, a tak sme sa v zostave ja, sudden_zv a Baran vybrali na úvodný turnaj do trnavského klubu Kocka.

Turnaj so 44 účastníkmi začal pre mňa naozaj krásne – po neviem koľkých neúspešných pokusoch sa mi live konečne podarilo vyhrať early točku o turnajový život, keď som s TP + FD vykrútil do overpairu a ja som sa mohol začať z vesela hrajkať, stôl na to bol naozaj ideálny. Setbacky prišli o niekoľko hodín, kedy k nášmu stolu prišiel nejaký sympaťák s neuveriteľným runom kariet a veľmi rýchlo prebral pozíciu kapitána stola. Ťažko sa hľadali nejaké spoty a karty teda tiež moc nepomáhali, čo vyústilo až k tomu, že som sa v last 20 ľuďoch prepadol až skoro na ½ averagu.

V správny čas sa to však našťastie otočilo, niečo sa mi podarilo ukradnúť, dostal som vyplatené quads, vytočil AT vs 44 od shorta a z ½ avg bol razom 1 ½ average. Spomínaný table captain medzitým vyletel, no bol tam iný pán, ktorému to taktiež začalo chodiť a držal si chip lead. Nakoniec sa mi ho ale podarilo po dvoch funny rukách, z čoho jedna bola bluff a druhá semibluff turned to hero call vyradiť a ja som šiel na 8-handed FT s viac než 1/3 chipov v hre. Platených bolo 5 miest s 2,6k€ pre prvého, pričom v priebehu pár rúk sme sa dostali na bubble. Hráča na 7. mieste som vyradil ja s AJo vs K5s. Môj stack presiahol 400k pri celkovom počte chipov necelých 1.1M. No a tu začala zábava:

Zvyšní hráči sa začali dohadovať, že by sme mohli nechať BI naspäť hráčovi na 6. mieste, čo som slušne odmietol, no s pochopením som sa teda moc nestretol. Hlavne kolega po mojej pravici, ktorý mal v repertoiry také veci, ako callovanie gutshotu na dvoch streets alebo 5 way s hroziacou flush draw, či dokonca limp/call 52o na SB pri 30BBs effective mi začal vysvetlovať, že to sa proste nerobí, že chip leader má vyše 50% šancu na to, že skončí na bubline a tak podobne. Nezabudol dodať, že zo už hrá niekoľko rokov a že keď to budem hrať dlhšie, tak pochopím.

Moc som na to nereagoval, veď šak, what’s the big deal, no ostatní tiež nemali moc pekného slova na môj „prečin“ hlavne podnapitý big stack mi nezabudol povedať, že som k****. Po upozorení od dealerky to skresal na „bratranec penisu“ čo som mu teda ešte aj ja sám poklepkal po stole, že teda už som na adresu počul kadejakú zlobu, ale bratranec penisu som ešte nebol. Anyway, sotva dve ruky na to som si našiel a poctivo minraisol QQ a vyzeralo to, že dilema s bublinou bude vyriešená, keď jeden pán reshovol svoje AJ. Flop Q J T vyzeral nádejne, no K na turne a blank river s úškrnom ponechali vzniknutú situáciou takou, aká bola.

Spolu s dvomi raise+cbet+give up rukami sa mi podarilo prísť o tretinu svojho stacku – karma obv. Netrvá dlho a ocitám sa v ďalšej veľkej ruke, zo SB po dvoch limpoch kompletujem Th8x a štyria sa zúčastňujeme Tx 7h 5h flopu. Nahadzujem niečo nad pol potu (17k) a hráč naľavo odomňa rýchlo vyseila all in, 123k. Dva foldy a je to naspäť na mne. Tankujem, od pripitého samozrejme po pár sekundách dostávam time, nakoniec to tam nejak popočítam a dorovnávam potrebnú sumu z môjho cca 230k stacku. Súper otáča 3h8h a dealerka za vášnivých ovácií celého stola otáča 4h na turn. Mám síce redraw, ale ako som spomínal, karma. Padám na cca 120k, počúvam nejaké ďalšie vtipy o bratrancoch na svoju adresu, foldujem odpadky a popritom všetkom sledujem kandidátov na collusion roka v akcií. Ruka týždňa tu:

Pripitý open na 20,5k (BB 10k), hráč na BB hlási, že veď kamarátsky a calluje. Flop je niečo ako Ks Js 5x, BB check, pripitý bet 13k, BB call, turn a river ide po blankoch check/check – BB missnutá nuts š, pripitý KJ pre top two. GG. Odbieham od stola za Baranom, že nech zoženie nejakého floora, lebo takto to hrať predsa nemôžeme (nechcel som volať floora „verejne“ aby som ešte viac nerobil rozruch), Pokračujeme v „hre“ ešte asi 1,5 orbitu, udržím si svojich 120k a zvyšní hráči dohadujú ďalší deal – mne nechajú, čo vyhrám (ak vyhrám) a oni si rovným dielom podelia zvyšok.

Tu už ale som byť ticho nemohol a začal protestovať, kedže viac collusionhappy enviroment sa vytvoriť hádam ani nedá. Ako ideálny príklad uvádzam, že ja keby som dal po takejto dohode all-in, tak by bolo v ich záujme dorovnať ma s ATC, čo je proste lol. Floorka moje protesty zamieta, na scénu prichádza aj sám Laco „Lose“ Jurga a tiež hovorí, že sa s tým nič nedá robiť. Moje pripomienky ku collusion handám taktiež zmietava zo stola s tým, že pokiaľ sa oni verbálne nedohodnú, tak to proste collusion nie je.

Kedže sa dostávame do slepej uličky, navrhujem teda dealnúť to chipwise, lebo takto sa fakt nikde nepohneme a dohrávať to ďalej by bolo sick, no kedže som pokrytecký bratranec penisu, čo nechcel deal, keď som bol CL a zrazu ho chce, keď som short stack, tak sa nič nekoná a hra pokračuje. Asi dve ruky na to posielam po limpe pripitého all-in za 10BB s A4s, po nejakých vykecávačkách dorovnáva s KTo a dealerka vyložením boardu T 2 3 J K ukončuje sickest turnaj, akého som mal kedy možnosť sa zúčastniť.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod fekalm 15 Apr 2012 07:23

wtf...
ak mas chut, dojdi do ZA 26.5..
tam sa podobna vec nestane:))
a aspon dame drink, uz sme sa dlho nevideli

Za tento príspevok od fekalm poďakovali :
TomMolivan
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod Chlpo1989 15 Apr 2012 08:24

Tak to bolo dost sick...este ze nechodim hravat live, lebo keby sa mi toto stalo, tak asi niekomu nieco spravim :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod A_Rimmer 15 Apr 2012 10:36

Ak je to tak ako pises, tak to co robili oni je na :bad: . A argument, ze ak sa nedohodli verbalne, tak to nie je collusion... :crazy: Za to by som pani floorku asi poslal do tej diery hned vedla kanala.

Zas na druhej strane treba priznat, ze tym, ze si nesuhlasil s tym buyinom spat pre bubble boya si sa tiez velmi nevyznamenal. Priznam sa, ze by ma to tiez vytocilo, do bratranca by som ti nevynadal, ale mlady pan by si tiez nebol. :)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod hegides 15 Apr 2012 10:37

.fuuha extra sick..aspon mala utecha ze si to tam ownil.. ale tieto malomestske collusion plays su strasne cosi.. a nieco podobne s tou bublinou sa mi stalo v blave na 115e FO ked som tiez bol megachipleader a chceli po mne na bubline aby islo z prveho miesta 200e alebo kolko pre bublinu, co som pochopitelne odmietol a tiez som bol nepekne oznacovany.. wtf.. nakoniec sme sa vsak dohodli ze ta bublina sa rozdeli z 1.,2.,a 3. miesta a karma ma moc nevytrestala..

keep goin to live pro ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod hegides 15 Apr 2012 10:38

A_Rimmer napísal:Zas na druhej strane treba priznat, ze tym, ze si nesuhlasil s tym buyinom spat pre bubble boya si sa tiez velmi nevyznamenal. Priznam sa, ze by ma to tiez vytocilo, do bratranca by som ti nevynadal, ale mlady pan by si tiez nebol. :)


.lol preco? to je povinnost suhlasit s tym? a este ked si na megachipleade?
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod A_Rimmer 15 Apr 2012 10:48

Povinnost to nieje, ale ked s tym suhlasil cely stol, tak uz len zo slusnosti by sa patrilo... Uprimne, ty by si urobil to co Tomas?

Samozrejme, ten collusion je 100x horsi, ako to co spravil Tom, ale tiez si to imo mohol odpustit. Tolko len moj nazor.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!