Goin' pro by Scarmaker

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod DevilMayCry 15 Apr 2012 13:12

kvoli takymto veciam chodim hravat len sporadicky a vacsie turnaje kde dufam ze je ta profesionalita uz na inej urovni ale ako vidim nie je tomu tak. Sa divim ze si este ziadny klub nedal zaregistrovat ochrannu znamku na "slovak poker tour", moze to byt pomerne prestizna zalezitost a skoda ju nechat takymto amaterom ktori ju len pospinia.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod TomMolivan 15 Apr 2012 14:25

riki69 napísal:podobny pripad sa tu uz diskutoval:
kluby-a-kasina-f79/castle-poker-club-bratislava-t3383-10.html#p86554
Asi to nie je az take ojedinele.

K vcerajsej situacii - floormanka tam ma 5 stalych zakaznikov, ktori tam pravidelne hravaju, rakuju, popijaju alkohol a jedneho hraca, ktory pride raz za rok alebo skor za zivot. Nemas sancu :(


Ten link je neveriteľný, jak keby sa jednalo nejaký klub v nejakej dedine v Kazachastane. Že dealer si pozrie hráčove karty a potom ich povie ostatným... just WOW.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod popoBA 15 Apr 2012 15:39

no je to na hlôavu ale je to hlavne 3 roky stary link.v sucasnosti je to tam s takymito vecami uz uplne v poriadku. A ktej bubline: ako CL by som bol urcite proti, ako std stack by mi to bolo jedno a ako ss by som bol za.ako CL by som sa totiz pripravil prave o ten bubble faktor ktory je v mtt dost dolezity a zaujimavy na nahrabanie dalsich chipov. to ze sa vidlaci zachovali takto sa ale dalo cakat...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod YOSSARIAN1980 15 Apr 2012 15:57

popoBA napísal:.....to ze sa vidlaci zachovali takto sa ale dalo cakat...

to bude asi ten read na supera :fish:
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod ramzey 15 Apr 2012 16:32

V alline sa hrat neda Popo uz dlhe roky, ziadna zmena tam nikdy nenastala, tak netrep.
Stale plati o alline, ze dealer nevie co robi len miesa karty, floor tam je len aby peniaze strazil a hraci sa tam chodia zabavat do tej mastale, tak preco by si faceup neukazovali co zahadzuju.

Vobec nic v poriadku v alline neni.
Struktura zla, myslenie zle, napredovanie ziadne, rozvoj pokru nulovy, nezatvarajme si obe oci ked hodnotime tento klub.

Co sa tej Kocky v Trnave tyka, tak mne sa klub pacil (design, prostredie...), to, ze to bude stretnutie vsetkych gemblerov zapadoslovenskeho kraja som vedel hned po 5tich minutach ako som vstupil dnu a zbadal ich :D
Myslim, ze Lose osobne stym turnajom nic nema, je len organizator, tak by som mu nedaval moc za vinu ani jeho vyjadrenia a ani to, ze nezasiahol inak ako urobil.
Co ma mrzi je pristup manazmentu tohto klubu k hracom samotnym, ale je mi jasne, ze v skorumpovanom slovensku radsej vyhoveju stamgastom ako mlademu bratrancovi.
Myslim, ze poker v trnave nieje tak rozsireny aby tam chodili bezne mlady ludia, proste je to tam zamerane len na tych miestnych gemblerov, taxikarov a kadekoho ineho.

BTW cez break sa automaty krutili nonstop :D

Celkovo malo podujatie velmi slabu ucast, tak snad ostava dufat, ze v Ziline maju viac ako 5 stolov a rozumnejsi personal co aj videl pravidla dakedy.

GL Tomas next time!!

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
TomMolivan
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod fekalm 15 Apr 2012 18:25

zial v ZA mame 5+1 stol, ale aspon rozumnejsi personal
cu#2.SPT;)
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod popoBA 15 Apr 2012 19:49

ramzey tieto veci co si napisal o alline boli bohuzial pravdive a presne preto som sem ani ja nepachol dlho dlho. teraz ked tu robim tak tie veci vidim kazdy den a z prvej ruky a zodpovedne bez nejakej trapnej skrytej reklamy ti mozem povedat ze sa to tu nedeje.a ked hej tak v minimalnom mnozstve asi tak ako v hocijakom inom klube. to ako stol vyzera je na dealerovi, co toleruje a ako si tam dokaze spravit poriadok. spytaj sa slepeho ako som mu bez mihnutia oka dal na FT na bubline na dost velkych blindoch sitout na jeden level a prehralo mu to turnaj. a ked nato budem mat dovod tak to urobim znova hocikomu,a je mi jedno ci je to moj kamos, tunajsi dealer alebo stamgast co sem chodi 8 rokov. co sa tyka struktury tak ta sa vyrazne zmenila a aj sa budeeste menit
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod TomMolivan 16 Apr 2012 10:38

Hodil som link na môj blogpost do FB skupiny daného klubu, možno sa niekto objaví aj tu :D
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod hegides 16 Apr 2012 11:08

popoBA napísal:..teraz ked tu robim tak..


.a ja ze preco v poslednej dobe trollujes tak malo.. :D
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod skJacob 17 Apr 2012 00:03

Pre toto sa hovorí, že live poker je viac rigged než online. Pochybujem, že je to problém len na Slovensku, tipujem žo vo všetkých menších kasínach to tak býva. Keď je klub závislí od skupiny regularov, odpustí im skoro všetko.

Raz mi kamarát hovoril, ako bol hrať jeden z denných turnajov v CCC v BA. Prišli tam na výlet nejakí chlapci z Maďarska, na FT sa regovia rozhodli, že bude deal a colludovali proti Maďarom, kým nesúhlasili. A floor len sa pozeral, hoci CCC je celkom slušný podnik a väčšie turnaje zvládajú.

Ale je smutné, že sa niečo takéto môže stať na turnaji s takým veľkolepým názvom.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!