Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod DevilMayCry 16 Apr 2012 21:39

musel som dat palec royovi lebo toto sa mi paci, som zvedavy na vyjadrenie druhej strany. Tomasovi nemam preco neverit a aj laco bol pre mna viac ako doveryhodna osoba tak som zvedavy co na to kompetentni povedia ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod popoBA 16 Apr 2012 22:53

regnut sa a ako prve 2 slova pouzit spojenie "stupidna banda", myslim presne odzrkadluje komu v tomto pripade verit a kto je len buran. sto bodov pan kral.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod ramzey 16 Apr 2012 22:57

To by som neriesil, kazdy ma moznost vyjadrit sa a nikomu by som to pravo nebral, je len na nom ake slova pouzije.

Kazdopadne pockajme si na to co prinese Palo a vyjadrit by sa mohli aj iny ludia co sa zucastnili, taky Riki :)

Toto je funny :D
Spoiler:
Poznámka: Žiaľ, niektorí hráči nechceli byť menovaní a víťaz odfotený.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod popoBA 16 Apr 2012 23:02

jaj a co sa od toho ako ocakava? ze sa spytaju tych 6 ostatnych ci hrali softplay proti tomasovi, oni povedia ze nie a teda sa to ukonci tym ze si to on vymyslel? ako srry ale to mam verit tomu ze by tu on isiel robit halo okolo nepodstatneho turnaja v nejakej kocke a vymyslat si tu historku ako mu vsetci na pieskovisku robili zle a brali mu hracky ak by totak nebolo? sam pan kral tu napisal ze nanho boli vsetci ostatni nasrati a od toho uz je len malicky krocik k tomu aby sa odohralo to co on popisal.ine vyjadrenia ma nezaujimaju
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod ramzey 16 Apr 2012 23:30

Ale klud viacej postrehov nemoze byt na skodu.
Verim Tomasovi a aj si to viem zivo predstavit ako ho tam pourazali a podobne haluze pozelali.
Tomas sorry, ale ja uz ta asi inak ako "bratranec" neoslovim, je to mocne oslovenie :D

btw minule som tak v CCC nechcel split ani bubble a klasicky sa ku mne kazdy pekne choval a aj tu sa mi usli krive pohlady :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod hyena 16 Apr 2012 23:33

Podla reportu to vyzerá,že mal pech.Toma celkom chapem,nesuhlasil,chcel tlačiť na pilu,ale nedopadlo to.
Ale,čo nechápem,prečo to neriešil s floorom,hned.Ked mal podozrenie.Ak ano,a floor rozhodol,že bolo všetko ok,
tak sa bavime o pocitoch.
Ja nemôžem na turnaj v Kocke povedať nič negativne- štandard,pár ludí sa bavilo alkoholom/to patrí k hre-zábava/,
a atmosfera bola ozaj ok,sem-tam nejaká nadavka,ale žiadny extrem.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod ramzey 17 Apr 2012 01:03

Ja som bol v ten den v trnave tiez a viem si velmi zivo predstavit, ze Bratrancom popisovana situaci proste bezproblemov mohla nastat :D
Ale sucasne si viem predstavit aj to, ze turnaj prebehol v klude.

Zial ale verim "bratrancovi" a utvrdzuju ma v tom aj to, ze ti ludia nechcu ani meno priznat a o fotke ani nieto reci, asi nieco skryvaju :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Slovak Poker Tour 2012 odštartoval v Trnave: Hralo sa o €6,8

Odoslaťod riki69 17 Apr 2012 21:41

ramzey napísal:Kazdopadne pockajme si na to co prinese Palo a vyjadrit by sa mohli aj iny ludia co sa zucastnili, taky Riki :)



Vypadol som 30ty. Bol som tam len o hodku dlhsie ako ty. Ked hrali FT, uz som bol spokojne doma :)

Collusion je strasne tazko dokazatelna. S miernejsimi formami team play a soft play sa stretnes za stolmi pravidelne, ked hravaju ludia co sa poznaju, co je na malom Slovensku pravidelne :)
Celkom sa mi paci Lacove vyjadrenie.
Tie ruky co popisal Tom vyzeraju cudne ale tak vyzerala vacsina odohranych ruk v turnaji :)
Nepriatelska situacia po odmietnuti BI pre bubble boya alebo odmietnuti dealu byva skoro vzdy.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!