Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod admin 18 Apr 2012 10:04

Diskusia k článku: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie založil `New Full Tilt Limited` v Dubline!

Prvýkrát od zrušenia prevádzky Full Tilt Pokru v júni minulého roku, o ktorý sa postarala Alderney Gambling Control Commission (AGCC), stav systému na webovej stránke Full Tiltu ukazoval zelenú so správou „všetky systému sú momentálne v prevádzke“. Skvelé správy prišli od samotného Tapieho, ktorý založil novú firmu v Dubline s názvom „New Full Tilt Limited“. Všetko sa začalo už zvyčajne na pokrovom fóre TwoPlusTwo ,kde užívateľ „Paracatu“ informoval verejnosť o tom, že sa systémový status na pár minút zmenil na zelenú. Status sa menil niekoľkokrát a hlavná stránka ukazovala 411 hráčov online na 14,451 stoloch, pričom mali byť spustené 4 turnaje. Čísla boli statické a nikdy sa nezmenili. Téma o Full Tilt Pokri na 2+2 zaznamenala viac ako 10,000 hitov za niekoľko hodín a členovia komunity si vymieňali názory o možnom testovaní softwaru a jeho príprave na reštart. Žiadne oficiálne vyhlásenie doposiaľ z kuchyne FTP neprišlo a dohoda s Groupe Bernard Tapie a Ministerstvom Spravodlivosti USA stále nebola oficiálne uzatvorená. Väčšine hráčov, ktorí sa snažili o prihlásenie ku svojim účtom, vyskočila správa o pokúšaní sa pripojiť na server, ale nikomu sa to nepodarilo. Niektorí hráči však boli požiadaný o upgrade svojho softwaru z verzie 4.39.7 (pred Black Friday) na novú verziu 4.45.10. Žiadny z hráčov sa nedostal ku svojmu účtu a nebol mu ani povolený...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod nabokow 18 Apr 2012 13:37

planujem hrat po otvoreni, osobne by som bol rad za upravu rake na nizkych limitoch (z 1 centu z 15), ocakavam poriadne promotions, nieco ako opatovna moznost FDB / no deposit bonus vo vyske zostatku na ucte pre hracov, ktorym tam zostali peniaze...u konkurencie som cital o udajnych planoch vysokeho rb v prvom tyzdni, iba jeden tyzden by ma teda nepotesil...len teda ocakavam, ze bezprostredne po otvoreni to bude plne regov...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod A_Rimmer 18 Apr 2012 16:07

Tiez ma potesila tato sprava. Uvidime ako to bude s peniazmi co tam ludia mali, ja som tam nastastie uz tusiac zradu peniaze nemal, :) mal som tam ticket v hodnote $260, ktory som vytocil posledny vecer pred uzatvorenim. Pinkol som si kvalifikaciu za posledne drobne co som tam mal, kedze uz nesli vybrat. :D Som zvedavy, ci z neho este nieco kvapne.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod 3flash3 18 Apr 2012 16:14

nabokow napísal:planujem hrat po otvoreni, osobne by som bol rad za upravu rake na nizkych limitoch (z 1 centu z 15), ocakavam poriadne promotions, nieco ako opatovna moznost FDB / no deposit bonus vo vyske zostatku na ucte pre hracov, ktorym tam zostali peniaze...u konkurencie som cital o udajnych planoch vysokeho rb v prvom tyzdni, iba jeden tyzden by ma teda nepotesil...len teda ocakavam, ze bezprostredne po otvoreni to bude plne regov...


"Konkurencia" (ak myslíme na rovnaký web) si vymýšľa v každom druhom článku také hlúposti, že to neber moc vážne. ;) Ešte sa ani nevie či a kedy sa otvorí a oni už vedia, že v prvom týždni bude veľký rb :lol2: . Každopádne, silné promo akcie po znovuotvorení sú samozrejmosťou.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod carltonpm 18 Apr 2012 16:58

3flash3 napísal:
nabokow napísal:planujem hrat po otvoreni, osobne by som bol rad za upravu rake na nizkych limitoch (z 1 centu z 15), ocakavam poriadne promotions, nieco ako opatovna moznost FDB / no deposit bonus vo vyske zostatku na ucte pre hracov, ktorym tam zostali peniaze...u konkurencie som cital o udajnych planoch vysokeho rb v prvom tyzdni, iba jeden tyzden by ma teda nepotesil...len teda ocakavam, ze bezprostredne po otvoreni to bude plne regov...


"Konkurencia" (ak myslíme na rovnaký web) si vymýšľa v každom druhom článku také hlúposti, že to neber moc vážne. ;) Ešte sa ani nevie či a kedy sa otvorí a oni už vedia, že v prvom týždni bude veľký rb :lol2: . Každopádne, silné promo akcie po znovuotvorení sú samozrejmosťou.


Hm, a čo ak ti poviem, že som dnes čítal článok na jednom americkom webe, v ktorom sa približne píše to čo oni zverejnili? Zmeníš názor? :) Netvrdím, že všetko čo napísali je presné (viď rakeback), len asi použili trochu iné (a možno viac) zdrojov než vy. Ale no offense, to len pre upresnenie toho, že nie všetko musí byť vždy úplná "kačica" len preto, že to nie je na pp.sc. A mimochodom, ak máš záujem, pokojne ti ten článok prepošlem skrz pm, nech to môžeš sám posúdiť ;)
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod 3flash3 18 Apr 2012 17:20

Je mi ľúto, ale nezmením. Ja som ten článok čítal, predtým ako som písal svoj a keby som to považoval za dôveryhodné info, tak to napíšem. Veci typu, že má niekto „interné“ informácie počúvame ohľadom FTP v jednom kuse a vždy sú to keci. Niekto ide hovoriť o tom, že bude nevie aký rb, či už na týždeň alebo na trvalo, hlavne že sa stále ani nevie kedy sa ide spustiť a či sa naozaj FTP, GBT a DOJ dohodli. Takých „dôveryhodných“ informácii si môžem navymýšľať do radu. Kopa doteraz „neznámych“ zahraničných webov sa snaží v poslednej dobe nalákať nových čitateľov na informácie, ktoré má z piatej ruky, aby mali vyššiu čítanosť, že je to až úbohé. Keď nejakú informáciu podobného typu zverejní overený zdroj, tak to milé rad uvediem aj vo svojom článku. ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod carltonpm 19 Apr 2012 05:29

3flash3 napísal:Je mi ľúto, ale nezmením. Ja som ten článok čítal, predtým ako som písal svoj a keby som to považoval za dôveryhodné info, tak to napíšem. Veci typu, že má niekto „interné“ informácie počúvame ohľadom FTP v jednom kuse a vždy sú to keci. Niekto ide hovoriť o tom, že bude nevie aký rb, či už na týždeň alebo na trvalo, hlavne že sa stále ani nevie kedy sa ide spustiť a či sa naozaj FTP, GBT a DOJ dohodli. Takých „dôveryhodných“ informácii si môžem navymýšľať do radu. Kopa doteraz „neznámych“ zahraničných webov sa snaží v poslednej dobe nalákať nových čitateľov na informácie, ktoré má z piatej ruky, aby mali vyššiu čítanosť, že je to až úbohé. Keď nejakú informáciu podobného typu zverejní overený zdroj, tak to milé rad uvediem aj vo svojom článku. ;)


Keď tak čítam, čo píšeš, celý čas rozmýšľam, či som sa na to nepozeral prílíš optimisticky a či všetko, čo som čítal, bola len pravda a nie kec :) každopádne dík za odpoveď, možno mi to aj trochu otvorilo oči :)
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod chipyman 19 Apr 2012 08:25

neverim, ze z toho nieco extra bude znovu a cele mi to pripada ako znovuotvorenie NEBANKOVKY :) ja by som sa az tak netesil a neponahlal
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod veyron2000 19 Apr 2012 12:40

Zaujímavá teória o vracaní peňazí hráčom FTP :P http://www.pokerq4.com/new-full-tilt-poker-cash-games
veyron2000
 
Príspevky: 145
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod nabokow 19 Apr 2012 13:18

no me gusta...spominala to aj ta "konkurencia". nechce sa mi citat ta hrba stranok o tom na 2+2, ale verim, ze to je fake.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!