Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Odoslaťod admin 20 Apr 2012 23:07

Diskusia k článku: Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Bratislavský CCC nesklamal svojich hráčov ani tento víkend a pripravil pre nich hneď dva zaujímavé turnaje. Prvým z nich, bol v piatok večer, Hockey Bounty Freezeout s buy-inom €40 a garanciou €3,000. Do úlohy bounty hráčov sa tentokrát posadili hokejisti slovenskej reprezentácie Marek Uram a Richard Kapuš. . . Turnaja sa zúčastnilo celkovo 86 hráčov, ktorí tak vytvorili prizepool €2,924. Pri stoloch sme klasciky mohli vidieť mnoho známich mien, ako Jozef Bartáloš, Miro Lelek, Laco Červený, Tibor Konkoly, Maroš Hluchý, Tomáš Demovič, ale aj pár pokrových nováčikov.Medzi nich patrili aj hokejisti. Väčšinu svojich rúk zahadzovali ako gólové šance v nedávnom zápase s čechmi a tak sa do all-inu dostali krátko po prestávke. V siedmom leveli sa k pushovaniu prvý osmelil Marek Uram. Akciu som nevidela celú, no až na flope A-J-X. Známi to šťastlivec "Laci" s K-J (z reportáže PokerPortal bounty hunter) po flope betol takmer Marekov AI a ten s A-5 vysunul všetky chipy pred seba. Ako sa dalo čakať, koník pristál hneď na turne a €100-vá odmena putovala do Laciho vačku. O chvíľu neskôr sa aj Richard Kapuš rozhodol pre all-in. On svoje chipy poslal do boja s A-Qo, ale narazil na Q-Q v rukách Martina Valentína, ktorý repushol a vyhnal tak z hry...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Odoslaťod ramzey 21 Apr 2012 07:30

Solid cashik este teraz sa hra :D
Rozbehla sa aj pekna omaha, kde sme si v trojici pinkali 2-4-8-32 skoro kazdu handu :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Odoslaťod Ceasears 21 Apr 2012 08:39

Lucka,nerob zo mna este vacsiu rybu akou som :D To spominane KQ som mal z BB,ked UTG limpol a ten pan minraisol na 16 000 pri bb 8 000,BTN call a ja som to uz tie callol,kedze som vedel,ze aj ryba na UTG bude iba callovat :)
A konecne som aj ja nieco vytocil,ked naposledy bublina na pokerstrategy.com series minuly tyzden :)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Odoslaťod palo1973 21 Apr 2012 11:36

Ten warm up ma peknu strukturu,a v nedelu sa zacina na blindoch 500/1000,ja som prehral 450k pot,hral som celkom solidne,nic divoke,ale pan mal read no....

BvB,average 120k,ja 250k,on 220k,bb 4k,on limp,ja s AQ raise 12k,on call,flop A57,on donk 8k,ja raise 18k,on 4 bet 40k,ja rozmyslam,ale AQ predsa nezahodim,all in on snap call.Hm,mam problem.Showdown,ukazuje Q7....

Rumun z druhej strany stola krici,Pavel zahodil som A7...turn 7.................. :bad: .
Pan urobi dve vitazne kolecka okolo stola,a potom mi vravi:"sorry,neveril som ti eso...",ano bezne 5 betujem druheho bigstacka s air...nice read,nice dealer read :crazy:

-no co uz aspon cashka bola vyzivna,hral to nejaky madar,podla hry dvojca pana Zeleneho,hral to cca 80/70,3 bet 50..........na stole bolo okolo 30k euro,jeden pekny cca 5k pot isiel aj ku mne :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Odoslaťod cicvor 21 Apr 2012 13:26

grats Ceasears :good:

Za tento príspevok od cicvor poďakovali :
Ceasears
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5

Re: Hockey Bounty Freezeout v CCC Bratislava!

Odoslaťod KoPe 21 Apr 2012 22:55

solid cash bezal celu noc
2 stoly nl200
1 stol nl100
a plo200

dalo sa vyberat, ktoru :fish: ist vybrat na ktory stol :D
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!