Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Odoslaťod admin 25 Apr 2012 18:30

Diskusia k článku: Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Aj vy ste mali ako dieťa svojho obľúbeného športovca a snívali ste o tom, že sa s ním stretnete, alebo si s ním zahráte v jednom týme? Poker svojou výnimočnosťou vám môže tento sen splniť. Čím ďalej viac totiž začínajú svet profesionálneho pokru objavovať aj profesionáli na korčuliach, v kopačkách a dokonca aj krásky s hokejkami. Mnoho známych svetových, ale aj slovenských športovcov sa v rozhovoroch priznalo, že čas od času navštívia nejaký ten pokrový klub, alebo si poker zahrajú len tak s priateľmi pri poháriku. Niektorí sú natoľko pokrovo zdatný, že si trúfnu aj na väčšie pokrové podujatia typu EPT, WPT a tí najodvážnejší samotnú „kráľovskú“ sériu pokru WSOP v Las Vegas. V roku 2009 sa na WSOP odohral špeciálny charitatívny freeroll ($150,000) za účasti viacerých hráčov z NHL a ústrednou postavou stola sa stala ruská hokejová "megastar" Alexander Ovečkin.

Keď sme pri hokejistoch musíme spomenúť aj najznámejšieho pokrového hráča z tohto športu. Je ním švédsky hokejový útočník a vyslanec pokru Mats Sundin. V roku 2008 sa stal tvárou P****Stars Sportstars Pro a jeho prvým turnajom bolo EPT Barcelona v tom istom roku. V poli 619 hráčov sa Mats nepresadil a tak jeho najlepšie umiestnenie je 4. miesto z Charity Eventu na PCA 2010.

Fatima Moreira de Melo je ďalšou úspešnou športovkyňou, ktorá sa dokázala presadiť aj...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Odoslaťod Magnus 26 Apr 2012 08:21

Moja oblubena sportovkyna je AK. Dufam, ze sa s nou stretnem pri stole co najcastejsie....

Za tento príspevok od Magnus poďakovali :
AlfaZz
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Odoslaťod AlfaZz 26 Apr 2012 20:19

Ja síce nepatrím medzi zberačov podpisov, ale taký stôl, ktorý by tvorili hráčky LFL vo svojich dresoch by sa mi hodne páčil a keby sme hrali ešte variant strip-poker ... :ROFL:

Obrázok
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Odoslaťod DevilMayCry 26 Apr 2012 21:04

kym ten clovek nema co predviest ako hrac tak na to dlabem....neviem ci to niekedy bude znamenat viac ako len promo....myslim ze nie :crazy:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
AlfaZz
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Odoslaťod AlfaZz 26 Apr 2012 21:09

DevilMayCry napísal:kym ten clovek nema co predviest ako hrac tak na to dlabem....neviem ci to niekedy bude znamenat viac ako len promo....myslim ze nie :crazy:


oni asi nemajú bohvie akú motiváciu ... asi to vždy ostane len v tej promo rovine a aj keď niečo dosiahnu bude to skôr náhoda ... ale ja to fajn spestrenie pokrových stolov
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Známi športovci vo svete profesionálneho pokru

Odoslaťod DevilMayCry 26 Apr 2012 21:23

AlfaZz napísal:
oni asi nemajú bohvie akú motiváciu ... asi to vždy ostane len v tej promo rovine a aj keď niečo dosiahnu bude to skôr náhoda ... ale ja to fajn spestrenie pokrových stolov

tak urcite si rad podam ruku s borisom beckerom ked ho vydrbem v heads-up na grand final ept :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 37 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!