Prečo niektorí hráči potrebujú strašne dlhý čas na premýšľanie?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Prečo niektorí hráči potrebujú strašne dlhý čas na premýšľanie?

Odoslaťod admin 31 Aug 2007 00:16

Diskusia k článku: Prečo niektorí hráči potrebujú strašne dlhý čas na premýšľanie?

Pravdepodobne najhorším dráždidlom počas pokrového turnaja je, keď hráč premýšľa nenormálne dlho o svojom rozhodnutí. Stále sa pýtam sama seba prečo to hráči robia.





Ako extrémny príklad možem uviesť, keď som sa zúčastnila pokrového turnaja na Gibraltári minulý rok v decembri. Turnaj sa blížil pomaly ku koncu a v hre bolo už iba niekoľko hráčov. Rada hrám skoro každé karty (samozrejme záleží, koľko chipsov mám pred sebou), ale moji protihráči mi to veľmi v tom čase nedovolili. Každý krát, keď som chcela ostať v hre a doložila chipsy v hodnote big blindu, našiel sa niekto kto zvýšil stávku a ja som bola donútená zložiť karty. Rozhodla som sa, že keď dostanem na ruku dobré karty a budem v dobrej pozícii pri stole, doložím chipsy s tým, že budem očakávať, že jeden z mojich spoluhráčov moju stávku navýši.





Blindy boli 600-1200 a moje chipsy mali hodnotu 40 000. Na ruku som dostala nádherné KK. Doložila som big blind a čakala, čo sa stane. Neil, ktorý sedel o dve stoličky za mnou navýšil stávku na 6000 a skoro všetci karty zložili až na jednu hráčku, ktorá sedela oproti mne. Rada prišla na mňa a rozhodla som navýšit stávku na 18 000. Toto je časť hry, kde začína skutočná zábava. Neil zmenil pozíciu na svojej stoličke a uprene sa na mňa zahľadel (ja viem, že som pekná ;o), ale zízať na mňa 4 min. vkuse?). Zrátala...

Celý článok => Prečo niektorí hráči potrebujú strašne dlhý čas na premýšľanie?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!