Rozhovor s Borisom Zeleným, účastníkom EPT Grand Final

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Borisom Zeleným, účastníkom EPT Grand Final

Odoslaťod admin 25 Máj 2012 16:22

Diskusia k článku: Rozhovor s Borisom Zeleným, účastníkom EPT Grand Final

Neustále sa k nám dostávajú informácie o veľkých úspechoch českých hráčov na svetovej pokrovej scéne. Čo sa ale stane ak sa spoja české schopnosti s tými slovenskými? Nedávno sa takáto spolupráca uskutočnila na EPT Grand Final v Monte Carle a o tom ako to dopadlo nám porozprával Boris Zelený.
Ahoj Boris, tak si si spravil výlet do Monaca, ako To tam prebiehalo?
Áno. Už dlho som si chcel zahrať niektorý z EPT turnajov a čo je lepšie ako EPT Grand Final?
Koľko si teda na tomto podujatí odohral turnajov a ako dopadli?
Asi tri alebo štyri. V lietadle sme si pripravovali stratégiu, bral som to veľmi vážne. Jedným z bodov tejto stratégie bolo foldovať A-J. Nedodržal som to a vypadol na to z každého turnaja, ktorý som tam odohral. Žiaden veľký úspech, tak neprišiel, až kým....

Až kým si svoje sily nespojil s Martinom Kabrhelom?
Presne tak. Dohodli sme sa, že odohrám nejaký turnaj za pomoci jeho couchingu. On mi vybral NL - Turbo - Bounty + Winner Take All - €1K Bounty and €200 WTA! €1,000 + €200 + €100. Mne sa to moc nepozdávalo, keďže víťaz berie všetko, nemáte inú možnosť ako vyhrať. Martin ma ale presvedčil, že to je to pravé pre nás a tak som naskočil.

Koľko hráčov sa turnaja zúčastnilo?
Presne sto. Pre víťaza bolo teda pripravených €20,000 a €1,000 bounty za každého vyradeného. Ja osobne som...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Borisom Zeleným, účastníkom EPT Grand Final

Odoslaťod haman 26 Máj 2012 05:33

:gl: aj tak neverim, ze ked ma Boris vyradil z PokerStrategy, tak raisol button naslepo a potom zacal na flope rozpravky o tom, ze mozno ma aj set a naozaj ho aj mal ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Rozhovor s Borisom Zeleným, účastníkom EPT Grand Final

Odoslaťod ramzey 26 Máj 2012 11:03

Boris je velmi mily a inteligentny clovek, horsie je to u neho uz len s hodnotou penazi a trpezlivostou :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!