Slovak Poker Tour 2012 v Žiline už tento víkend!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Slovak Poker Tour 2012 v Žiline už tento víkend!

Odoslaťod TomMolivan 27 Máj 2012 16:32

Ak sa niekto tešíl, že aj po Žiline budem písať rovnako alebo podobne nadupadný blog ako po Trnave (inak, očividne mal naozaj úspech, lebo počas turnaja došiel jeden chalan, ktorého som v živote nevidel za mnou, že či to ja som tá celebrita z Trnavy :D), tak vás s ľútosťou sklamem, napriek šiestim hodinám hrania vskutku niet o čom písať.

Až do double upu so 7BBs a JTo na ruke vs AQ a následného vypadnutia AK < QQ < AA o asi tri handy neskôr som za celý večern nemal JEDINÚ spomenutiahodnú ruku. Vlastne, jediný dôvod, prečo toto tu píšem je ten, že by som rád vyzdvihol turnaj a celý klub po organizačnej stránke.

Aj keď so slovenskou live scénou a klubmi nemám AŽ také veľké skúsenosti, kvalita turnaja a staffu, ktorý sa o jeho hladký priebeh staral bola na moje potešnie a prekvapenie až na nečakane dobrej, dovolím si tvrdiť že dokonca až na bezkonkurenčnej úrovni. Jedna z vecí, ktoré najviac vyčítam slovenským klubom je extrémna pasitiva floorov, častokrát vyplývajúca z ich neschopnosti a neznalosti všeobecne akceptovaných pokrových pravidiel a etiky.

V Bluffe to bolo presne naopak - floor riešil akékoľvek náznaky nezhôd a problémov promptne, razantne, fair a k spokojnosti drvivej väčšiny hráčov a to napriek určite nečakane vysokej účasti hráčov, čo som na Slovensku skrátka ešte asi nevidel. Všade, kde som zatiaľ hral - v BB, Trnave, BA a Košiciach. Obzvlášt hlavne v kontraste s už spomínanou Trnavou to bolo pre mňa ako prísť z nejakej third-world country späť do civilizácie, takže ďakujem a teším sa na ďalšie atraktívne turnaje. Keep up the good work! :poklona:

No a na záver samozrejme ešte srdečné gratulácie ramzeymu k víťazstvu, pridávam aj to, čo som povedal včera - nech je každý pot, ktorý vyhrá taký veľký, ako je on. A taktiež ďakujem ostatným pokerportalákom sa dobrú zábavu v turnaji.

Cya in KE! :)

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 2:
aNdr3Jo, pegas1975x
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Slovak Poker Tour 2012 v Žiline už tento víkend!

Odoslaťod fekalm 27 Máj 2012 18:43

:good:
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!