SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod admin 27 Máj 2012 20:45

Diskusia k článku: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanciou, kam to dotiahli pokerportalisti?

Po úvodnom turnaji v Trnave privítal Slovak Poker Tour aj Žilinský Bluff Poker Club. Buy-in vo výške €150 s možnosťou re-entry prilákal hráčov z celého Slovenska, ktorí výrazne prekonali garanciu hneď z úvodu..... V poslednú májovu sobotu mnoho priaznivcov pokru malo možnosť si zmerať sily a zároveň aj zabojovať o nemalú čiastku v exkluzívnom Bluff Poker Clube v Žiline, ktorý práve hostil druhú zastávku série s názvom Slovak Poker Tour 2012. Všetkých zúčastnených hráčov prilákala garancia €6,000, čo pri výške buy-inu €150 bola veľmi slušná cifra. Hráči mali možnosť využiť v prípadne počiatočného neúspechu aj možnosť 1x re-entry do konca 4-tého hracieho levelu. Začiatok pokrového sviatku v Žiline začal načas, teda o 17:00 hodine. Po úvodnom zhrnutí všetkých pravidiel, bodovania a záverečných bonusov týkajúcich sa turnaja, floorman zaželal veľa šťastia a hráči sa pustili s chuťou do kvalitnej hry, ktorú predvádzali počas celého turnaja. Každý jeden hráč, ktorý sa zúčastnil turnaja dostal začiatočný stack v nominálnej hodnote 20,000 žetónov (pri registrácii pred 17-tou hodinou dostal o 2,000 chipov viac). Hracie levely boli stanovené na 30 minút a začínalo sa s blindami 25/50, čo pri nominálnom stacku dávalo priestor hráčom hrať kvalitnú, rozvážnu a rozumnú hru, v ktorej mali dostatok času a možnosti na predvádzanie všetkých svojich pokrových...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod aNdr3Jo 27 Máj 2012 21:51

admin napísal: Rolletka musela opusiť turnaj po veľmi dobrom výkone


:lol2:

Za tento príspevok od aNdr3Jo poďakovali - 4:
Ceasears, pegas1975x, ramzey, Rollet
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod haman 27 Máj 2012 23:12

admin napísal: Rolletka musela opusiť turnaj po veľmi dobrom výkone

Mala zaujimavy styl hry, vacsinu casu mimo stola, podla mna jej foldli cca 25% ruk. ale stacilo to :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod aNdr3Jo 27 Máj 2012 23:17

pretoze po pripadnej jednej prehratej ruke by to dokazala odtiltovat :D
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod fekalm 27 Máj 2012 23:24

rolletka trpi syndronom pana zeleneho...
ak ma monster stack je pre nu EV+, aby dostala penalizaciu aspon na 30orbitov:)
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod aNdr3Jo 27 Máj 2012 23:26

fekalm napísal: 30orbitov:)


odtal potal :D
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod Ceasears 28 Máj 2012 00:16

limp callmi sa dostat na FT ako CL ( aj to je poker ) ja tiez neviem ako som sa tam vlastne dostal :D ale odmietnut ten deal,to naozaj nikdy nepochopim,nikdy :shock: Ved mohla zobrat cca 2200€ ak si dobre pamatam,to bolo cca 2. miesto.... Takze s panom Zelenym ma max. tak spolocne mozne nevazenie penazi .... Nechcem tu ozaj spamovat a trollovat,aj ked mi to zobralo 500€ :( ,ale pri average 12BB s tym,ze Ramzey a ten chalan co to vyhral tak nas tam trhali ako kalendar je ten odmietnuty deal naozaj jeden velky obrovsky :bad:
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod Zajacekk 28 Máj 2012 00:23

Hlavne, že sme všetci zdraví :D
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: SPT Žilina: V Bluff Poker Clube s výrazne prekročenou garanc

Odoslaťod ramzey 28 Máj 2012 00:42

Pardon, ale porovnavat ju s Borisom je nonsense, lebo Boris je 100x lepsi hrac ako ona!

Najhorsi FT aky som kedy mal (tolko 3outerov ma zrazilo na kolena) a pritom celkom dobry vysledok.
Spatne som ten deal nemal brat, lebo nad chlanom som mal urcite edge, ale bolesti hlavy a nalomena psychika ma donutili sa k nemu priklonit. Aspon som mu predal pohar :D ludia si nevazia 100euro dat za sklenenu sosku.

Losemu musim podakovat za prijemne uvitanie, skvelu atmosferu, nadherny klub, krasne dealerky a casnicky a fakt personal na urovni.
(sem tam ma sice zarazili chyby dealerov)
Floorman Fekalm patri mu moja poklona, vsetko zvladol bez zavahania a na vsetko bol sam, reagoval pohotovo!!!
Jedine by som vytkol sposob rusenia stolov, kedze sa to miesalo s cashkou, ale inak gj :good:

Celkovo v ziline super zazitok, do KE sa nechystam, nakolko to je mrte daleko a napriek nakladom sa ten turnaj neoplati aj ked verim, ze sa to tam isto prezbiera, tak GL tym co sa tam vypravia.

Sucasne dakujem Zajacekkovi, TomoviMolivanovi, Hamanovi, Pegasovi, Ceasarsovi a chalanovi co to reportoval [sorry nepamatam si meno :( ] za skvelu zabavu a support!

PS: Za cely FT som bol v alline asi 20x miestami mi prislo ze za cele tie hodiny tam hram aktivne iba ja :D

Za tento príspevok od ramzey poďakovali - 2:
fekalm, pegas1975x
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19


Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!