Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod admin 24 Jún 2012 17:47

Diskusia k článku: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom P****Stars

Čakanie miliónov pokrových hráčov na svoje bankrolly z Full Tilt Pokru pokračuje naďalej. Neočakávaný zvrat v ságe FTP prišiel v apríli, keď Tapie prehlásil zlyhanie dohody o akvizícii FTP a začali sa šíriť reči o prípadnom odkúpení herňou P****Stars, ktorá by tak ešte výraznejšie posilnila svoje postavenie na online pokrovom trhu.

Za chvíľu sa však začína mesiac júl a nové informácie o celej dohode sa získavajú len veľmi ťažko. Ale nie je to všetko také beznádejné, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Na základe rôznych indícii to vyzerá, že dohoda o predaji FTP herni P****Stars by mohla byť na svete v každom okamihu a čaká sa na oficiálne vyhlásenie.


Najviac správ pokrovému svetu z kuchyne P****Stars poskytoval za posledné mesiace Mark “Chinamaniac” Gryglik a naďalej tvrdí, že dohoda o akvizícii je na 99% uzatvorená.
Ostáva už iba dať všetko na papier. Kvôli vypršanej lehote, ktorú poskytol, sa na neho vzniesla spŕška nadávok na pokrovom fóre TwoPlusTwo.com. Gryglik v súčasnej dobe zdieľa novinky o odkúpení FTP na inej stránke a aj keď nebola jeho „deadline“ o oficiálnom vyhlásení presná, informácie, ktoré poskytuje, sú prakticky rovnaké ako uvádzajú iné zdroje z pokrového sveta.

Jedným z hlavných dôvodov, ktorý spôsobuje oneskorenie, sú...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod elladan1 25 Jún 2012 10:46

Ďakujeme, za nové správy, i keď sme sa (ako vždy) v podstate nič nové nedozvedeli...
Ale ja verím, že presne po roku (29.júna) slávnostne vydajú oficiálne vyhlásenie...
No vlastne neverím, ale dúfam, že sa toho spustenia FTP raz dožijem :D
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod Luucifer 26 Jún 2012 02:46

Ja napriklad odkedy to zavreli som na poker rezignoval..hladal som vhodnu hernu, ale nenasiel som...PS ma strasne odpudzuje svojim grafickym rozhranim...ja sa tam neviem sustredit na hru...hral som asi 3x s kamosmi este poker...ja som uz aj zbudol jak sa to hra..ked som to niekedy vobec vedel...
Luucifer
 
Príspevky: 59
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod Quasimodo 28 Jún 2012 16:27

Tato herna bola moja srdcovka.Tahat ludi 7 mesiacov za nos spravou ze tuto hernu udajne kupuje tapie sa nepodari hocikomu.a teraz sprava ze ju kupuje P****Stars je zasa podla mna blud.takze napiste o tejto herni az vtedy,ked si budete sto percentne isti ze tato herna bude otvorena alebo nebude.mna uz nebavi citat clanok,kde je kazde druhe slovo udajne.diky
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod ramzey 28 Jún 2012 16:45

Quasimodo napísal:bullshits


Nikto ta nenuti clanky citat, a diktovat co maju redaktory pisat a kedy, tak to je fakt drzost.

Kazdy normalny clovek co nesleduje 2+2 denne, tak verim, ze je vdacny za kazdu informaciu o FTP.

So keep going...

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
3flash3
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod Quasimodo 28 Jún 2012 17:28

Som rad ze som ta nas. A poprosim redaktorov nech mi do zajtrajsieho rana napisu clanok o Gusovi Hansenovi,vdaka

Za tento príspevok od Quasimodo poďakovali :
Zeltzn
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod ramzey 28 Jún 2012 17:32

Quasimodo napísal:Som rad ze som ta nas. A poprosim redaktorov nech mi do zajtrajsieho rana napisu clanok o Gusovi Hansenovi,vdaka


Chod si pinknut radsej freerollcek dakam a neotravuj s nezmyslami.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod Quasimodo 28 Jún 2012 17:38

Freerollcek si budem pinkat zajtra,teraz ti budem pinkat na nervy.a ked ta uvidim hrat nejaky freeroll na doxxbete tak ta vyradim z hry,tak ako som to zrobil naposledy.joj,ako si len vtedy zuril :D
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod 3flash3 02 Júl 2012 19:59

"Feds Arrest Full Tilt CEO Ray Bitar" ...bolo na čase
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Novinky ohľadom odkúpenia Full Tilt Pokru gigantom PokerStar

Odoslaťod 3flash3 31 Júl 2012 17:16

PS sa dohodlo s DOJ a odkúpilo FTP!!! :Bravo:
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!