Predstavujeme hráčov $1,000,000 WSOP „Big One“ (3. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Predstavujeme hráčov $1,000,000 WSOP „Big One“ (3. časť)

Odoslaťod admin 29 Jún 2012 13:16

Diskusia k článku: Predstavujeme hráčov $1,000,000 WSOP „Big One“ (3. časť)

V treťom pokračovaní tejto série si predstavíme ďalšiu várku hráčov a bude medzi nimi množstvo cash games žralokov ako Tom „durrrr“ Dwan, Sam Trickett, Jens Kyllönen alebo David "viffer" Peat. Začiatok miliónového turnaja sa nezadržateľne blíži a už ostáva len málo voľných miest na registráciu do „Big One“.


Andrew Robl:
Hoci nie je známy pre turnajové úspechy, Andrew má svojom konte zarobených slušných $2.3 milióna na live turnajovej scéne v priebehu štyroch rokov. Medzi jeho najlepšie umiestnenia patrí druhé miesto na tohtoročnom WPT $100K Super High Roller evente za $822K a druhý skončil aj na $10K WPT Doyle Brunson 5 Diamond Classic za $549K v roku 2010. Robl sa však preslávil na virtuálnych pokrových stoloch pod prezývkou „good2cu“, kde si spravil meno ako sit and go expert s jedným najvyšších ROI predtým, ako sa pustil do high stakes cash games. Robl sa predstavil aj v niekoľkých televíznych cash games show ako Poker After Dark, P****Stars Big Game alebo Aussie Millions Cash Game a práve patria z Aussie Millions, kde neskúsený Robl v PLO dal nevídaný badbeat Patrik Antoniusovi v $250K pote, patrí medzi jednu z najpamätnejším pokrovej histórie.

David "viffer" Peat: Viffer si určite nespravil meno v pokrovom svete hraním turnajov, keďže ich vôbec nehráva. Peat naopak patrí medzi...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Predstavujeme hráčov $1,000,000 WSOP „Big One“ (3. časť)

Odoslaťod WNT 29 Jún 2012 14:24

tak viffer tam ma jedno ft na wpt...ale tak par turnajov ma odohratych...ale ok nema uspechy ale co my zaraza je to ze v nedelu startuje turnaj a predstavili ste asi tak polovicu startujucich...to je myslim trosku zle nacasovane...pri takomto tempe turnaj davno skonci budeme vsetci poznat hracov ktori ho hrali aj ktori kolko vyhrali takze tomu trosku nerozumiem...ale bude zaujimave si citat pokial ovsem napisete aj cislo 4 po turnaji kto si ho hodla zahrat.... :crazy:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Predstavujeme hráčov $1,000,000 WSOP „Big One“ (3. časť)

Odoslaťod 3flash3 29 Jún 2012 15:05

Nj, bolo toho dosť v poslednej dobe a nemohol som dať veľa článkov, čo som chcel, lebo sú tu aj iní redaktori, ktorých som nechcel obmedzovať, takže preto mierne oneskorenie. Za to sa ospravedlňujem.
Samozrejme, štvrtú časť plánujem vydať v decembri. omfg :wall:
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!