Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

Odoslaťod admin 05 Júl 2012 19:00

Diskusia k článku: Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

U***et bežne ponúka svojim hráčom VIP program, od ktorého sa odvíja výška rakebacku až do 30% v závislosti podľa toho, aký počet VIP bodov v tejto herni získajú. Ako hráč PokerPortalu však máte jedinečnú príležitosť získať v herni U***et okamžite po registrácii najvyšší VIP status - VIP status Platinum. Tento status budete mať vďaka registrácii cez našu stránku doživotne, bez akýchkoľvek ďalších podmienok na nahraté VIP body, či iných podmienok. Vďaka tomu získate v herni U***et 30% rakeback, ktorý sa vypláca na účet v tejto herni automaticky každý pondelok. Ak však potrebujete peniaze rýchlejšie, stačí jeden klik a rakeback vám bude vyplatený skôr. Tým však výhody U***et pre nových hráčov iba začínajú. Ako je už v herniach bežné, aj na U***et vás privítajú bonusom k prvému vkladu. Na výber máte tri bonusy bez ohľadu na výšku vášho vkladu až do maxima €500. Bonusy k prvému vkladu poskytujú rakeback v hodnote 22-34% podľa toho, ktorý si vyberiete, takže spolu s rakebackom za najvyšší VIP status budete mať počas čistenia bonusu k prvému vkladu rakeback od 52% až do 64%! Viac informácií o bonusoch k prvému vkladu nájdete v recenzii U***et.
U***et Plus...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22238
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

Odoslaťod Stanley VII 05 Júl 2012 19:05

Priznám sa, že keď som U***et a jeho VIP program pozeral dávnejšie, tak som U***et Plus nevenoval takú pozornosť, ale keď pozerám tú super value, aká je v dnešných turnajoch, tak na zahodenie to teda určite nieje :) Keď pomyslím, že nejaký ten hráč bude ešte určite sitout ako to na takýchto predregistrovaných turnajoch obvykle býva, tak by som si to zahral veľmi rád.

Len kto by za mňa urobil tú rake v tomto teple? :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

Odoslaťod burila 05 Júl 2012 20:19

aky je tam traffic na nl50 a nl100?
burila
 
Príspevky: 19
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 19 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

Odoslaťod Komedia 05 Júl 2012 20:56

trafic je úplne na ****... lebo všetci tam hrávajú anonym stoly...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Najvyšší VIP status okamžite po registrácii!

Odoslaťod Stanley VII 05 Júl 2012 21:52

Ako píše Komedia, dosť veľa hráčov hrá na anonymných stoloch, kde sú označení ako Player 1 - 6, takže záleží na tom nakoľko je to pre teba dôležité, ak nechceš hrať na anonymných stoloch, tak sa traffic dosť zužuje.

Traffic bol teraz o 22:30 štvrtok večer na 6-maxe NLH takýto:

NL50: 2 bežné stoly, 18 anonymných
NL100: 9 normálnych + 6 normálnych s bad beat jackpotom (berie sa z každej raked hand €0.50) a 11 anonymných
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!