Od polovice septembra naplno??? Bratislava

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Od polovice septembra naplno??? Bratislava

Odoslaťod ferinunu 29 Júl 2012 01:41

Čaute všetci. Hľadám ľudí, ktorí majú radi poker, a plánujú od septembra popri škole napr. ( ako ja ), začať seriózne na sebe makať, napredovať, učiť sa, a hlavne hrať!... Mohli by to byť aj hráči, ktorí už čo to majú odohraté, rád poslúcham, rád sa učím :) Doteraz som nehral so žiadnym BRM, no ďalší depozit už bude iný :) !!! /// Osobne preferujem sng, hlavne 180manov turbá, nebránim sa ani cashgame. Staty vám nepovedia o mne nič, (ferinunu) //PS// keďže som toho neodohral zatiaľ veľa, iba čo sa sem tam pritrafilo :)
Takže píšte, stretneme sa, podeme na kávičku, pokecáme, dáme cigu a pustíme sa do toho!!! 8-)
/// Ak som dobre nezaradil tému, tak prepáč admin:D ///
ferinunu
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Od polovice septembra naplno??? Bratislava

Odoslaťod Zajacekk 29 Júl 2012 01:57

Ahoj, ak smiem, tak jedna otázočka.

Na čo hľadáš týchto hráčov? Čo chceš s nimi niekde osobne na pive preberať svoje session, analyzovať, učiť sa atď.? Ja si myslím, že keď to myslíš seriózne a ideš začať od nasledujúceho depozitu naplno s cieľom napredovať, nebude ti na škodu vytvoriť si tu blog, je tu veľa sng hráčov, ktorí ti budú schopní poradiť. Týmto nechcem povedať, že sadnúť si s niekym osobne za stôl a diskutovať o hre je blbosť, len si myslím, že takých ľudí moc nenájdeš...

:gl:
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Od polovice septembra naplno??? Bratislava

Odoslaťod ferinunu 29 Júl 2012 23:58

No takto, rozmýšlal som, že ak by sa našli dajme tomu 3ja schopní ľudia, ktorí sa neboja podeliť o svoje skúsenosti, stratégie, taktiky atď... tak by sa pekne dal spraviť nejaký plán, určité ciele, a pod. Osobné stretnutia v tomto smere sú lepšíe (aspoň ja si myslím), však nemusíme čučať iba do bedni vkuse... Jasné že sú rôzne diskusné výukové skupiny online, ale ja by som chcel niečo také spraviť osobne :D ... Ak sa nikto nenájde, bude to nudnejšie :/ GL tiež :) Dík za názor
ferinunu
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!