Zaujímavosti zo sveta pokru

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod admin 01 Aug 2012 08:25

Diskusia k článku: Zaujímavosti zo sveta pokru

Posledné dni priniesli veľa dramatických správ, ktoré boli búrlivo preberané v pokrovej komunite. Samozrejme, najväčšou bombou posledných hodín je akvizícia FTP herňou P****Stars a koniec nočnej mory pre milióny hráčov z celého sveta. V nasledujúcich riadkoch si však povieme o ďalších novinkách, ktoré sa týkajú pokrového priemyslu. Po včerajšom oznámení o akvizícii Full Tiltu sa ozval pokrovej verejnosti aj bývalý generálny riaditeľ FTP, Ray Bitar. Jeho oficiálne prehlásenie vám ponúkame nižšie. „Za posedných pár dní som podpísal niekoľko potrebných dokumentov na dokončenie dohody s Ministerstvom Spravodlivosti USA. Aktíva spoločnosti budú teraz prevedené na P****Stars a zamestnanci FTP budú mať nového zamestnávateľa. Som veľmi potešený a nadšený touto dohodou. Za posledných 15 mesiacov som tvrdo pracoval na možných riešeniach pre navrátenie peňazí hráčom. Bola to dlhá cesta a veľa prekážkami, ale som rád, že sme sa dostali až na koniec. Akurát som si želal ,aby sme vyriešili túto situáciu rýchlejšie.“

„Dnešná dohoda znamená aj koniec žalôb americkej vlády voči spoločnostiam FTP. Rád by som poďakoval skvelým zamestnancom, ktorí pomohli dosiahnuť tento cieľ. Bola to česť pracovať vo Full...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod spooky 01 Aug 2012 10:26

Ahojte redaktori, je mozne uvadzat datum a cas vzniku clanku aj v hlavicke samotneho clanku? Ked clovek cita daco starsie alebo sa preklikne odkazom neda sa zistit vek clanku jedine z diskusie ak existuje

ps: dufam ze nejsom total slepy ale nikde to v samotnych clankoch nevidim ..
dik
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!