P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod admin 31 Júl 2012 18:29

Diskusia k článku: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a odkúpila Full Tilt Poker!!!

Po viac ako roku pochýb o tom, či hráči Full Tiltu ešte niekedy uvidia svoje peniaze zo svojich účtov, si môžu dnes všetci zhlboka vydýchnuť, keďže P****Stars oznámila, že dokončila a uzatvorila dohodu s Ministerstvom Spravodlivosti USA o akvizícii Full Tilt Pokru. Dohoda, ktorá bola schválená americkým právnym úradom, umožňuje Full Tilt Pokru dobrovoľne sa vzdať svojho majetku. Všetok majetok FTP pripadne Ministerstvu Spravodlivosti USA, ktoré následne prenesie niektoré z týchto aktív herni P****Stars. Na oplátku za zabavenie majetku vláda súhlasí s tým, že stiahne všetky obvinenia voči spoločnostiam Full Tilt Pokru. Táto dohoda sa však netýka stiahnutia obvinení voči jednotlivým osobám FTP, na ktoré boli podané žaloby. P****Stars súhlasila s uhradením $547,000,000 pokuty, ktorú splatí vláde USA počas obdobia troch rokov. Tým sa stiahnu všetky civilné obvinenia a žaloby z prania špinavých peňazí, ktoré boli vznesené na P****Stars. Táto dohoda sa taktiež ako v prípade Full TIltu nevzťahuje na trestné konania, ktoré boli začaté voči jednotlivcom spoločnosti. Keď bude majetkový prevod dokončený a dohoda bude oficiálne uzatvorená, tak do 90-tich dní budú sprístupnené všetky finančné prostriedky pre hráčov „zvyšku sveta“ bez obmedzení výberov. Peniaze, ktoré P****Stars zaplatí Ministerstvu Spravodlivosti budú z časti určené na vyplatenia hráčov z USA,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod M4r3kk1 31 Júl 2012 18:48

weeee :Yahoo!:
Obrázok používateľa
M4r3kk1
 
Príspevky: 129
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/11 krát
Karma: 2

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod 3flash3 31 Júl 2012 19:11

congratz to all ;)

btw. toto by bolo nuts :good:

Q: Can I transfer my FTP funds to an account on P****Stars?
A: We hope to have the functionality in place to allow inter-site transfers between Full Tilt Poker and P****Stars, so that you can enjoy playing again on either platform of your choosing. We will provide additional guidance on this in the coming weeks.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod Messmacher 31 Júl 2012 21:28

A čo účty na francúzskej pobočke ?? F****Tilt.fr ?? Som tam dal 1000€ poslali mi listom kód na overenie adresy a než prišiel list vypli F****Tilt :-( som teda zvedavy
Messmacher
 
Príspevky: 1
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod skJacob 31 Júl 2012 22:34

Messmacher napísal:A čo účty na francúzskej pobočke ?? F****Tilt.fr ?? Som tam dal 1000€ poslali mi listom kód na overenie adresy a než prišiel list vypli F****Tilt :-( som teda zvedavy


Q: When will I be able to cash out my funds? (France, Spain, Belgium, Italy, Estonia, Denmark)
A: We are currently working with the regulators in your country on the mechanisms required to withdraw your funds. We are committed to making these funds available within 90 days of the formal closing of the deal, which will be within seven days.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod buschle 01 Aug 2012 00:37

P****Stars súhlasila s uhradením $547,000,000 pokuty

najradsej mam ako placu ze musia zvysovat rake lebo im to nevynasa.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod Luucifer 01 Aug 2012 10:18

Slava, denodenne citanie 2+2 fora a desiatok stran spekulacii atd. sa konci...diky PS
Luucifer
 
Príspevky: 59
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 0

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod elladan1 01 Aug 2012 10:30

Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod tucniak 01 Aug 2012 11:23

hej pisu a dany ''zurnalista'' je zase raz odbornik jak hovado:

''no oficiálne sídlo sa má presťahovať na britský ostrov Man.''
takze britsky ostrov Isle of Man je proste len ostrov Man:D

a nie som teda lingvista ale toto:

''Internetové herne pokeru podozrievali americké úrady z priania špinavých peňazí ''

je tiez zaujimava formulacia...akuzativu :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod Stanley VII 01 Aug 2012 12:33

tucniak napísal: ''Internetové herne pokeru podozrievali americké úrady z priania špinavých peňazí ''

je tiez zaujimava formulacia...akuzativu :)


Ja si myslím, že tá veta je normálne správna :D Jednoducho podľa pokrových herní si úrady usa pr-i-ali mať ich "špinavé peniaze". Toto podozrenie sa nakoniec potvrdilo a dosť veľa peňazí si úrady nakoniec aj vzali :D

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
Name368
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!