P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod WNT 01 Aug 2012 13:55

looool 300 dolcov aky som stastny ze ich zase uvidim... :D ale amerika ma zase raz prekvapila....vlada supne do vacku pol miliardy a zrazu je vsetko ciste a firma legalna....tomu sa hovori spravodlivost.... 8-) ale som rad ze to takto vnimaju...a este nieco take ako protimonopolny urad a podobne zalezitosti sa k tomu nevyjadria?? ved tym ziska ps uplnu kontrolu nad on line pokrom nieze by mi to vadilo...ale budu si s hracmi robit naozaj co len budu chciet...celkom by ma zaujimalo ako budu tieto dve firmy sutazit medzi sebou ked to ide do jedneho vrecka...osobne som rad tej dohode ale je to asi najhorsia vec z pohladu konkurencie a sutazenia medzi hernami.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod Sweex10 01 Aug 2012 14:06

Chcem sa spytat,toto mi poslali ked som uskutocnil vyber penazi este pred Black Friday.
Vaše vyplatenie bolo schválené.
Finančné prostriedky prevádzané prostredníctvom služby ewallet by mali byť na Vašom konte dostupné okamžite. Vyplatenie formou bankového prevodu môže trvať 10 až 15 pracovných dní, kým sa finančné prostriedky pripíšu na Váš bankový účet.
Doteraz som tie peniaze nevidel.
Dostanem sa knim niekedy ???
Sweex10
 
Príspevky: 2
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod sudden 01 Aug 2012 16:09

WNT napísal:a este nieco take ako protimonopolny urad a podobne zalezitosti sa k tomu nevyjadria?? ved tym ziska ps uplnu kontrolu nad on line pokrom nieze by mi to vadilo...ale budu si s hracmi robit naozaj co len budu chciet...celkom by ma zaujimalo ako budu tieto dve firmy sutazit medzi sebou ked to ide do jedneho vrecka...osobne som rad tej dohode ale je to asi najhorsia vec z pohladu konkurencie a sutazenia medzi hernami.


Protimonopolny urad, really ? :D Akej krajiny, Isle of Man ? :D Pokial viem tak ziadny globalny protimonopolny urad neexistuje a online pokrovi hraci aj tak nikoho okrem danovakov v jednotlivych krajinach nezaujimaju.

Je jasne, ze sutazit medzi sebou nijako nebudu ked to bude jedna herna, ktora bude mat dva skiny v podstate a toho isteho majitela :) Z pohladu konkurencie to dobre nie je, ale myslim si, ze ak by ich PS nekupili tak by to nikto iny nezobral a hracov by nikdy nevyplatili.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod Quasimodo 01 Aug 2012 18:09

Konecne super brutalna sprava.TAkze herna samotna ma byt otvorena do 3.mesiacov ci ako?konecne ziadne podradne herne v ktorych som musel hrat posledny rok!FTP TES Sa.konecne! :Yahoo!:
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: P****Stars sa dohodla s Ministerstvom Spravodlivosti USA a o

Odoslaťod WNT 02 Aug 2012 01:00

sudden napísal:
WNT napísal:a este nieco take ako protimonopolny urad a podobne zalezitosti sa k tomu nevyjadria?? ved tym ziska ps uplnu kontrolu nad on line pokrom nieze by mi to vadilo...ale budu si s hracmi robit naozaj co len budu chciet...celkom by ma zaujimalo ako budu tieto dve firmy sutazit medzi sebou ked to ide do jedneho vrecka...osobne som rad tej dohode ale je to asi najhorsia vec z pohladu konkurencie a sutazenia medzi hernami.


Protimonopolny urad, really ? :D Akej krajiny, Isle of Man ? :D Pokial viem tak ziadny globalny protimonopolny urad neexistuje a online pokrovi hraci aj tak nikoho okrem danovakov v jednotlivych krajinach nezaujimaju.

Je jasne, ze sutazit medzi sebou nijako nebudu ked to bude jedna herna, ktora bude mat dva skiny v podstate a toho isteho majitela :) Z pohladu konkurencie to dobre nie je, ale myslim si, ze ak by ich PS nekupili tak by to nikto iny nezobral a hracov by nikdy nevyplatili.

ale radsej som to zmazal.... 8-)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!