Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod admin 09 Aug 2012 12:20

Diskusia k článku: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Na PFP už tradične vládla výborná atmosféra. Pozitívnym javom bola aj účasť hviezd Českej pokrovej scény, keď sa tu objavili napríklad Martin Staszko, Vojta Růžička, Martin Hrubý, Ondřej "Vinkyy" Vinklárek, Tomáš Junek, atď.. No našli sa aj nedostatky, o ktorých sa tiež v tomto článku dočítate....

Aj tento rok sa festival uskutočnil v priestoroch AFI Palace, čo zaručovalo vďaka veľkej hracej miestnosti dostatočný komfort. Príjemný personál, dealeri, barmanky, ako aj samotný Václav Rychtařík pôsobili priateľským dojmom a snažili sa veci riešiť čo najlepšie. Turnaje sa začínali prakticky na minútu presne. Počas nich sa hrala aj široká škála cash game stolov (od 10/20 Kč, až po 100/200 Kč), takže aj v tomto smere si účastníci prišli na svoje. Pre SnG hráčov bola pripravená vlastná aréna, v ktorej sa hrávali turnaje s buy-inmi od 350 Kč + 50 Kč, až do 5,000 Kč. V reštauračnom zariadení hneď vedľa pokrovej miestnosti mali hráči možnosť na odpočinok, stravu a nápoje. O tejto časti festivalu, ako aj o iných nedostatkoch si povieme v osobitných odstavcoch.

Naša nakoniec neúspešná výprava sa ako do prvého eventu zapojila do "Team Championship", v ktorej nás hneď z úvodu prekvapila výborná hráčska úroveň na čele s hráčmi ako Vojta Růžička, Michal Maryška a mnohí ďalší. Čo však bolo menej prijemné bol fakt, že obrazovka so...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod APminer 09 Aug 2012 13:38

... a išli hľadať výsledky do reštauračného zariadenia. Tam nám nejaký okoloidúci zistil, že sme skončili 16-ty, lebo za 1. miesto bolo 236 bodov, za druhé miesto nevedno koľko (to sa mu zistiť nepodarilo) a za 7., 16. a 25. miesto bolo spolu len 165 bodov....

roy už mne přes mlhu J.B. nepoznal ... :lol3:

... Medzi časom sme sa najedli v reštauračnom zariadení, pričom catering bol pomerne chabý. Dalo sa vybrať zo 4 jedál, pričom chutili ako v závodnej jedálni a hlavne porcie boli také, že ja som sa nenajedol z 2 porcií a "Ramzey-a" som sa ani nepýtal koľko toho musel zjesť.... A to nehovoríme o tom, že jedlo stálo 100 Kč, pričom v o poschodie nižších fast foodoch nákupného centra (KFC, Čínska reštika, atď.) sa hráči najedli za cca 60 Kč. ...

již druhý rok "hrůza a děs!" :evil:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod TomMolivan 09 Aug 2012 14:04

Za nás zarytých nefajčiarov ešte musím povedať, že som bol veľmi nemilo prekvapený, keď sa narozdiel od minulého roka mohlo fajčiť nielen pri bare, ale v celej "oddychovej zóne" :bad:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod ramzey 09 Aug 2012 14:24

S celym clankom musim suhlasit, som rad, ze sa pravda nezakryva.
Co sa jedla tyka, tak som si fical na paniny bagete :D

ja som rad, ze sa v barovej casti dalo fajcit, lebo pri tych mikro breakoch niekam odbiehat by bola fakt sila, ked berem do uvahy, ze tam clovek bol zavrety 10-12 hodin kvoli ME.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod KoPe 09 Aug 2012 16:10

admin napísal:Čo však bolo menej prijemné bol fakt, že obrazovka so základnými údajmi (blinds, čas levelu, počet hráčov v turnaji, atď.) bola v opačnom rohu diagonálne cez celú halu o rozmeroch cca 50x50 metrov.


mmmmh dosť malá :D


inak tiež suhlasím s tým čo bolo písané v článku.

ramzey napísal:Co sa jedla tyka, tak som si fical na paniny bagete :D


panini čo stála 59 a aby si sa najedol si musel zjesť aspoň 3 :D btw tá istá panini stála o poschodie nižšie v bagetérii 39 :crazy:
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod pLAYERsvk 09 Aug 2012 16:24

super festival.

uz 2. rok som velmi spokojny :)

oproti minulemu roku sa musim len postazovat, ze nam na CZ/SK scene rapidne pribuda profesionalnych hracov :good:
Obrázok používateľa
pLAYERsvk
 
Príspevky: 365
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 32 krát/84 krát
Karma: 3

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod justforfun 14 Aug 2012 10:40

suhlasim so vsetkym v clanku.... na jednej strane je to velmi pekny festival v prijemnom prostredi ale zda sa mi prilis komercne zamerany... proste co najviac turnajov v co najkratsom case co je trosku na skodu
justforfun
 
Príspevky: 21
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zhodnotenie PFP 2012: Klady a zápory

Odoslaťod michael163 14 Aug 2012 19:01

neviem ci som to iba prehliadol alebo to tam naozaj nie je ale ten alkohol riedeny s vodou alebo s cim ste si vazeni ucastnici festivalu nikto nevsimli??? no hnus najhrubsieho zrna...
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!