pokuta MHD

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: pokuta

Odoslaťod APminer 28 Aug 2012 18:51

je to proste vymrd a revizori cekaji jen na toto ....

kdyz koupim papirovy listek v trafice a nastoupim do MHD tak jsem taky "nacerno" dokud ho neoznacim ... a nekdy to taky muze trvat nejakou chvilku ... klasicky 3outak :D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: pokuta

Odoslaťod Stanley VII 28 Aug 2012 19:08

Ja som sa takto oklamal v Brne, pozerám na automate celodenný rodinný lístok, kde bol obrázok 2 dospelí a dve deti, chcel som ísť len do mesta a naspäť a stál viac ako 2 lístky do mesta a 2 späť, ale povedal som si, že sa teda budeme voziť trochu po Brne. Hlavne že už po druhom prestupe nás kontroloval revízor a hneď ma schladil, že ten lístok platí len cez štátne sviatky a víkendy a bol utorok.

Tak som pekne musel za ženu zacvakať 700 CZK. A ešte sme si museli naspäť kúpiť aj lístok navyše :) Mohol som si pekne radšej kúpiť 4 lístky, čo stáli menej ako ten jeden a mal by som to ešte aj bez pokuty. Pokiaľ si dobre pamätám, tak taká info ani nebola nikde na automate napísaná, iba tam bolo niekde malým na obrázku So-Ne :/ Hneď ma aj prešla chuť voziť sa po Brne...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pokuta

Odoslaťod AlfaZz 28 Aug 2012 19:15

To ešte malo suprovú dohru, keďže som sa vracal ku Polusu po auto, ale samozrejme parkovaciu kartu som nechal u ženy, ktorá išla smerom k Mladej Garde ...takže super prechádzka Polus - Garda - Polus , vonku 40°a ešte aj €50 zarobené :gl: downswing ako sviňa
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: pokuta

Odoslaťod DevilMayCry 28 Aug 2012 19:20

ziadna namietka nepomoze, nevedomost neospravedlnuje. Tou odpovedou co ti poslali povedali vsetko co potrebovali. Par krat za mesiac takto cestujem a davam si sakra bacha aby som mal prijatu sms. Uz davnejsie som posielal takto sms viac ako 5 minut pred prichodom busu, bus na zastavke sms nikde, nastupil som aj tak reku ze to uz musi prist kazdu sekundu. Ale stale nic, celu cestu nic, cakal som na ktorej zastavke stretnem revizora. Nastastie sa nic nestalo, vystupil som z busu a odrazu mi prisla sms ze sa ospravedlnuju za vypadok sluzby sms listka :) Som zvedavy ako by sa zachovali keby ma chytil revizor a dal pokutu. Tipujem ze by mi poslali rovnaky mail :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: pokuta

Odoslaťod APminer 28 Aug 2012 21:00

Stanley VII napísal:Ja som sa takto oklamal v Brne, pozerám na automate celodenný rodinný lístok, kde bol obrázok 2 dospelí a dve deti, chcel som ísť len do mesta a naspäť a stál viac ako 2 lístky do mesta a 2 späť, ale povedal som si, že sa teda budeme voziť trochu po Brne. Hlavne že už po druhom prestupe nás kontroloval revízor a hneď ma schladil, že ten lístok platí len cez štátne sviatky a víkendy a bol utorok.

Tak som pekne musel za ženu zacvakať 700 CZK. A ešte sme si museli naspäť kúpiť aj lístok navyše :) Mohol som si pekne radšej kúpiť 4 lístky, čo stáli menej ako ten jeden a mal by som to ešte aj bez pokuty. Pokiaľ si dobre pamätám, tak taká info ani nebola nikde na automate napísaná, iba tam bolo niekde malým na obrázku So-Ne :/ Hneď ma aj prešla chuť voziť sa po Brne...


vesničan ve městě :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: pokuta MHD

Odoslaťod ___Mortylen___ 28 Aug 2012 21:18

+EV
Obrázok

Za tento príspevok od ___Mortylen___ poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!