Čo je potrebné aby som bol dobrý hráč v pokri?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Čo je potrebné aby som bol dobrý hráč v pokri?

Odoslaťod admin 23 Sep 2007 21:16

Diskusia k článku: Čo je potrebné aby som bol dobrý hráč v pokri?

Často je počuť otázku "Čo je potrebné aby som bol dobrý hráč v pokri?". Je naozaj ťažké presne na ňu odpovedať. Je veľa rôznych teórií čo je pre pokrového hráča najdôležitejšie. Každý hráč považuje za dôležité vlastnosti pokrového hráča niečo iné. Od toho sa odvíja aj jeho hra. Ak niekto považuje za najdôležitejšie perfektne blufovať, tak ho určite nenájdete hrať veľmi opatrne.Aj pokroví velikáni sa v názore čo je pre pokrového hráča najdôležitejšie nezhodnú na sto percent. Určite veľa vecí považujú za veľmi dôležité všetci, ale na priamu otázku povie predsa len každý niečo iné. Poprípade ak napísal nejakú knihu, tak aj v nej sa venuje práve tomu čo považuje za veľmi dôležité.Osobne považujem za veľmi dôležité hlavne tieto veci: kvalitné čítanie protihráčov, poznať čo najviac taktík a vedieť ich využiť v správny moment, trpezlivosť, inštinkt, odvaha, vedieť odhadnúť pravdepodobnosť výhry, vedieť sa v akejkoľvek situácii tváriť rovnako, proste nemôže byť na vás nič poznať, umenie zahodiť, ale aj veľa ďalších. O každej tejto kategórii poviem, prečo ju považujem za veľmi potrebnú pre dokonalú hru.Kvalitné čítanie protihráčov - každý hráč hrá inak. Všetci máme totiž svoje kombinácie ktoré radi hrávame /niekto hrá prakticky s ničím allin, ďalší sa zase bojí hrať s takmer neprekonateľnou kombináciou/. Kvalitne posúdiť...

Celý článok => Čo je potrebné aby som bol dobrý hráč v pokri?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!